شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۱
اخبار ورزشی |

«آزادمنش» در جایگاه هفتم تپانچه کشور/ معرفی برترین‌های تنیس روی میز خراسان‌جنوبی

در دومین مرحله از مسابقات تیراندازی تپانچه قهرمانی کشور «امیرحسام آزادمنش» بعد از صعود به فینال رقابت‌ها در جایگاه هفتم ایران ایستاد و برترین‌های مسابقات تنیس روی میز خراسان‌جنوبی و دوچرخه‌سواران بیرجند معرفی شدند.
«آزادمنش» در جایگاه هفتم تپانچه کشور/ معرفی برترین‌های تنیس روی میز خراسان‌جنوبی
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، در دومین مرحله از مسابقات قهرمانی تیراندازی آزاد کشور نماینده خراسان‌جنوبی در سایت مجموعه ورزشی آزادی تهران سیبل رقابت‌ها را نشانه رفت.
امیرحسام آزادمنش به مربی‌گری سامان توکلی در رشته تیراندازی با تپانچه جوانان این ماراتن ملی خوش درخشید و به فینال رقابت‌ها صعود کرد.
آزادمنش که برای سومین ‌بار حضورش در مسابقات قهرمانی تیراندازی با تپانچه کشور هنرنمایی می‌کرد پس از پشت‌سر گذاشتن ملی‌پوشان برتر ایران توانست در جایگاه هفتم رقابت‌ها قرار گیرد.
وی مقام چهارم مسابقات تیراندازی با تپانچه قهرمانی کشور در شهریور ۹۷ زنجان و همچنین رتبه هشتم مرحله نخست مسابقات آزاد کشوری جوانان را نیز کسب نموده است.
«میری» بر سکوی قهرمانی دوچرخه‌سواری بیرجند
پرونده مسابقات قهرمانی دوچرخه‌سواری شهرستان بیرجند انتخابی رکاب‌زنان برتر خراسان‌جنوبی با معرفی نفرات اول تا سوم بسته شد.
 این ماراتن شهرستانی در پیست دوچرخه‌سواری مجموعه ورزشی غدیر بیرجند با شرکت ۲۰ رکابزن برگزار شد.
 مهدی میری بر سکوی قهرمانی دوچرخه‌سواری شهرستان بیرجند ایستاد، ولی‌الله دانشمند نایب‌قهرمان شد و محمد رضایی به مقام سوم رقابت‌ها دست یافت.
معرفی برترین‌های تنیس روی میز خراسان‌جنوبی
در راستای شناسایی و پرورش استعدادهای برتر ورزشی یک دوره مسابقات قهرمانی تنیس روی میز شیفت برتر خراسان‌جنوبی برگزار شد.
 در این رویداد ورزش استانی پنج تیم برتر راهیافته به این مرحله با مسؤولیت علیرضا عشقی و مصطفی ابراهیم‌آبادی در خانه پینگ‌پنگ سالن شهید سرحدی بیرجند به‌صورت دوره‌ای به مصاف یکدیگر رفتند.
 تیم چهار نفره آرمین عبدالهی، مرتضی هاشمی، مهدیار و میلاد رمضانی بر سکوی قهرمانی مسابقات تنیس روی میز شیفت برتر خراسان‌جنوبی قرار گرفت، تیم متشکل از پویا احراری، بهنام جعفرزاده، امیرعلی و امیرحسین رسانی به مقام دوم دست یافتند و تیم چهارنفره مصطفی طاهری، معراج محمودی، سعید تقی‌زاده و امیرمحمد غلام‌پور حائز رتبه سوم شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۷۸۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تنیس , تیراندازی