سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۳
فرماندار سرایان:

۷۰۲ واحد مسکونی برای محرومان سرایان ساخته می شود

فرماندار سرایان گفت: ۷۰۲ واحد مسکونی از محل طرح احداث ۱۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان خراسان جنوبی در این شهرستان ساخته می شود.
۷۰۲ واحد مسکونی برای محرومان سرایان ساخته می شود
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، ابراهیم رسولی مقدم افزود: نشست هماهنگی ساخت مسکن محرومان شهرستان هفته گذشته برگزار و دستورات لازم برای احداث واحدها و اطلاع رسانی به مردم ارائه شد.
وی با بیان اینکه در حال حاضر پرونده افراد متقاضی مسکن در حال تکمیل است، اظهار داشت: کارشناسان در حال شناسایی افراد واجد شرایط هستند و به زودی احداث این واحدها در شهرستان آغاز خواهد شد.
رسولی مقدم عنوان کرد: اجرای این طرح در سال رونق تولید نه تنها به مقاوم سازی و نوسازی مسکن سرایان کمک خواهد کرد بلکه در رونق بازار و اقتصاد شهرستان نیز تأثیر مثبت برجای خواهد گذاشت.
وی از دهیاران و بخشداران خواست ضمن اطلاع رسانی دقیق به مردم در خصوص اجرای این طرح، تلاش کنند تا حداقل سرانه سهم هر روستا را جذب و عملیاتی کنند تا مردم و به خصوص محرومین طعم شیرین این ظرفیت ارزشمند را بچشند.
فرماندار سرایان گفت: طبق برآورد اولیه بارندگی‌های نامناسب و در فصل گرده افشانی در ابتدای سال جاری ۱۸۵ میلیارد تومان خسارت به محصول پسته شهرستان وارد کرده است و میزان واقعی خسارت در زمان برداشت محصول مشخص خواهد شد.
رسولی مقدم بیان کرد: باید از محل منابع مختلف خسارت به کشاورزان و پسته کاران شهرستان جبران شود و برای این موضوع منابع اعتباری در نظر گرفته شود تا بخشی از دغدغه پسته کاران رفع شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۸۴۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سرایان , مسکن