سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۸
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ‌بیرجند:

طرح نظام ارجاع الکترونیک در تمامی شهرستان های خراسان جنوبی اجرایی می‌شود‌‌

سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ‌بیرجند با بیان اینکه طرح نظام ارجاع الکترونیک ‌به صورت پایلوت در ‌سرایان اجرا شد، گفت: این طرح امسال در تمامی شهرستان‌های استان اجرایی‌ می‌شود.
طرح نظام ارجاع الکترونیک در تمامی شهرستان های خراسان جنوبی اجرایی می‌شود‌‌
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، جلال احمدی  شامگاه دوشنبه در بازدید از بیماستان قاین با اشاره به نقاط قوت طرح نظام ارجاع الکترونیک اظهار داشت: این طرح نه تنها درمان بیماران را تسریع خواهد کرد بلکه هزینه‌های درمانی را کاهش می‌دهد.
وی‌ با بیان اینکه طرح نظام ارجاع الکترونیک با هدف دسترسی آسان‌تر مردم به خدمات سلامت راه‌اندازی شده است تصریح کرد: این طرح کاهش هزینه‌ها، صرفه‌جویی در وقت و انتخاب مناسب پزشک متخصص را در پی دارد.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ودرمانی بیرجند گفت: در این طرح هر شهروند یک شناسنامه سلامت دارد که کمک می‌کند بیمار به متخصصی که واقعا نیاز درمانی دارد ارجاع و فرایند نوبت‌دهی وی تسهیل شود.
احمدی بیان کرد: در این طرح دیگر بیماری که نیاز به خدمت تخصصی و یا فوق تخصصی دارد نگران این نخواهد بود که نوبت وجود ندارد بلکه پزشک خانواده‌ کار نوبت‌دهی را انجام می‌دهد.
وی بیان کرد: در صورتی که فرد به پزشک خانواده خود مراجعه کند و نوبت به صورت الکترونیکی بگیرد از مزایای طرح نظام ارجاع استفاده خواهد کرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۸۵۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , دانشگاه علوم پزشکی بیرجند , نظام ارجاع الکترونیک