نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی تاکیدکرد:

مسئولان و مردم در مبارزه با مواد مخدر همکاری کنند

28 خرداد 1398 ساعت 20:50

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مسئولان و آحاد جامعه باید در پیشگیری از مواد مخدر همکاری شفاف داشته باشند در غیر اینصورت اگر دشمن بر جامعه مسلط شد، اراده و غیرت جوانان را از بین خواهد برد.


به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سیدعلیرضا عبادی روز سه شنبه در دیدار با رئیس و کارکنان ستاد مبارزه به مواد مخدر خراسان جنوبی افزود: تنها راه مقابله با دشمن در هر زمینه‌ای مقاومت است که در این زمینه نیروی محبوب انتظامی وظایف خود را در راستای مبارزه با مواد مخدر به درستی انجام می‌دهد.
وی بیان کرد: نیروی انتظامی مسئولیت‌های مختلفی دارد که یکی از آنها مبارزه با مواد مخدر است و این مساله تنها مربوط به کشور و مسلمانان نیست بلکه پیش از همه چیز نقش انسانی دارد.
امام جمعه بیرجند اظهار داشت: مشاهد می‌کنید دشمن با انواع و ابزار مواد مخدر، روان گردان، الکلی و سایر شاخصه انسانی انسان را ضایع می‌کنند و آن اراده است.
وی عنوان کرد: تمام این اقدامات برای تسلط است، تسلط بر جامعه‌ای که بی اراده، بی ایمان، بی مقاومت و بی شخصیت باشد.
حجت الاسلام و المسلمین عبادی با بیان اینکه دشمن حساب شده کار می‌کند تصریح کرد: فرهنگ قرآنی، تربیت و اندیشه آن از مسلمان با مواد الکلی، مواد مخدر، موسیقی و غنا، سرگرمی‌های نفسانی و با ایجاد اختلاف و صحنه‌های فریبنده از بین می‌رود.
وی تاکید کرد: جامعه‌ای که اراده و ایمان نداشته باشد سریع می‌توان بر آن مسلط شد لذا وظیفه هر مسلمان، مؤمن و هر انسانی در وهله نخست دفاع به عنوان حق اولیه هر موجودی است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ادامه داد: حتی پایین‌تر از حیوان، اشجار حتی حالت دفاعی دارند پس باید مقاومت کرد در غیر اینصورت دشمن به هیچ چیز رحم نمی‌کند و این سوابق تلخ را در تاریخ هم شنیده، تجربه کرده و دیده ایم.
وی یادآور شد: وقتی غیرت، ایمان و مقاومت از مسلمان گرفته شود دیگر نمی‌توان دفاع کرد.
حجت الاسلام و المسلمین عبادی بیان کرد: کار نیروی انتظامی هم ارزش اسلامی و هم انسانی برای مردم کشور و جهان است و این یکی از مهمترین مسائل مبارزه با منکر است که بر دوش می کشند.
وی تصریح کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی بسیاری از کارهایی که انجام می‌دهد مصادیق اصلی امر به معروف و نهی از منکر است.
امام جمعه بیرجند بیان کرد: از ۲۰۰ سال قبل پای استعمار به کشورهای اسلامی باز شد و نقشه تسلط همه جانبه بر کشورهای اسلامی را در سر پروراندند، همیشه اذعان دارند همه گزینه‌های روی میز است و این یک واقعیت است.
وی ادامه داد: گزینه‌های روی میز دشمن فرقی نمی‌کند و می‌تواند ایجاد اختلاف، مواد الکلی، مواد مخدر، دزدی، تقلب، فضای مجازی و حقیقی و سایر باشد.

انتهای پیام/4


کد مطلب: 22856

آدرس مطلب: http://www.KhorasanTime.ir/fa/doc/news/22856/مسئولان-مردم-مبارزه-مواد-مخدر-همکاری-کنند

خراسان تایم
  http://www.KhorasanTime.ir