چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۱
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی:

۱۷۴۰پرونده برای احداث واحد های مسکن محرومین خراسان جنوبی تشکیل شد

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی گفت: در راستای احداث ۱۰ هزار واحد مسکن محرومین از سهم بنیاد، هزار و ۷۴۰ خانوار تشکیل پرونده داده اند.
۱۷۴۰پرونده برای احداث واحد های مسکن محرومین خراسان جنوبی تشکیل شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از مهر، علی‌اصغر آسمانی‌مقدم با اشاره به احداث ۱۰ واحد مسکن محرومین در خراسان جنوبی بیان کرد: از این میزان پنج هزار واحد سهم بنیاد مسکن استان است.
وی با بیان اینکه تاکنون دو هزار ۶۷۸ خانوار ارزیابی شده و تکمیل فرم شناسایی اولیه متقاضیان انجام شده است، افزود: از این تعداد هزار و ۷۴۰ خانوار تشکیل پرونده داده اند.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: همچنین ۶۶۵ خانوار برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شده اند.
وی با اشاره به روند شناسایی افراد محروم بیان کرد: افراد نیازمند توسط شوراها و دهیاری ها معرفی شده و روند تحقیق و تشکیل پرونده توسط بنیاد مسکن انجام می شود.
آسمانی مقدم بیان کرد: افراد متقاضی به ازای هر واحد ۳۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه با باز پرداخت ۱۵ ساله و کارمزد پنج درصد اخذ می کنند.
وی با بیان اینکه همچنین به ازای هر واحد ۱۵ میلیون تومان تسهیلات بلاعوض در نظر گرفته شده است، گفت: بر اساس تخصیصی که از سازمان مدیریت برنامه ریزی به استان ابلاغ شود، تا سقف ۲۵ میلیون تومان بلاعوض پرداخت می شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۲۸۷۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تسهیلات , بنیاد مسکن