سه شنبه ۱۸ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۶
استاندار خراسان جنوبی:

معرفی ظرفیت‌ها مهمترین راهبرد خروج از محرومیت است

استاندار خراسان جنوبی گفت: این استان ظرفیت‌های بالقوه فراوانی دارد و مهمترین راهبرد برای خروج از محرومیت، معرفی این ظرفیت‌ها در کشور است.
معرفی ظرفیت‌ها مهمترین راهبرد خروج از محرومیت است
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، محمدصادق معتمدیان روز سه شنبه در اختتامیه اردوهای فرهنگی آموزشی زندگی به سبک شهدا کمیته امداد امام خمینی (ره) استان خراسان جنوبی افزود: در دوران مدیریت اخیر کمیته امداد امام خمینی (ره) تحولات خوبی صورت گرفته که از جمله می‌توان به افزایش مستمری خانواده های زیرپوشش با حمایت دولت یازدهم و دوازدهم اشاره کرد که در ۴۰ سال گذشته بی‌سابقه بوده است.
وی بیان کرد: در کنار مسائل معیشتی، توجه کمیته امداد به مسائل معنوی و آموزشی مانند اردوهای زیارتی - سیاحتی و دوره‌های آموزشی کسب مهارت های زندگی، قابل تقدیر و تشکر است.
استاندار خراسان جنوبی گفت: در واقع آشنایی با آسیب‌های اجتماعی یکی از تهدیدات مهم امروز جامعه ماست و باید برای پیشگیری از آن راهکار داشته باشیم.
وی با اشاره به پتانسیل های فراوان استان خراسان جنوبی اظهار داشت: بسیاری از ظرفیت‌ها بالقوه باقی مانده و می طلبد که پتانسیل ها را به فعلیت درآورد.
معتمدیان افزود: حضور شما عزیزان در این اردوی فرهنگی - آموزشی در راستای تربیت نیروی انسانی است و توجه کمیته امداد به مسائل معنوی و آموزشی افراد تحت حمایت قابل تقدیر است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۱۴۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , محرومیت , کمیته امداد , خراسان جنوبی