سه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۳
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی:

انجمن اقامتگاه‌های بوم‌گردی خراسان جنوبی راه‌اندازی شد

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی گفت: انجمن حرفه ای اقامتگاه‌های بوم‌گردی استان به منظور پیشبرد بهتر اهداف گردشگری راه‌اندازی شد.
انجمن اقامتگاه‌های بوم‌گردی خراسان جنوبی راه‌اندازی شد
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، مرتضی عربی افزود: با توجه به افزایش تعداد اقامتگاه‌های بوم‌گردی استان وجود تشکیلاتی که بتواند تعامل لازم بین سازمان و جامعه بوم‌گردی را فراهم کند لازم بود.
وی ادامه داد: انجمن حرفه‌ای اقامتگاه‌های بوم گردی استان اهدافی چون حفظ حقوق و منافع مشروع و قانونی اعضا، بهبود وضع اقتصادی و اجتماعی، همکاری و همیاری با سازمان برای پیشبرد اهداف گردشگری را دنبال می‌کند.
معاون گردشگری، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی اضافه کرد: واگذاری برخی از امور توسط اداره کل به انجمن، ارتقا کیفی خدمات، استفاده از فناوری‌های نوین در صنعت گردشگری، مشارکت در نمایشگاه‌ها، نظارت بر حسن انجام وظایف واحدها، شناسایی مشکلات و موانع و… نیز از دیگر اهداف این انجمن است.
وی بیان کرد: انجمن حرفه‌ای اقامتگاه‌های بوم گردی در قدم اول با تعیین هشت نفر اعضای هیأت مؤسس تشکیل شده است.
عربی با بیان اینکه به زودی با برگزاری مجمع عمومی و مشخص شدن هیأت مدیره و بازرسان، این انجمن کار خود را در استان آغاز خواهد کرد اظهار داشت: خراسان جنوبی جزو استان‌های پیشتاز در تشکیل انجمن حرفه‌ای اقامتگاه‌های بوم گردی در کشور است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۲۲۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , میراث فرهنگی , گردشگری