شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۷
مدیرکل فرودگاه‎های استان خراسان‌جنوبی خبرداد:

پایان عملیات رفت پروازهای حج تمتع از فرودگاه بین‌المللی بیرجند

مدیرکل فرودگاه‎های استان خراسان‌جنوبی از پایان موفقیت‎آمیز عملیات اعزام ۲ هزار و ۵۰۴ زائر خانه خدا از فرودگاه بین المللی بیرجند خبر داد.
پایان عملیات رفت پروازهای حج تمتع از فرودگاه بین‌المللی بیرجند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، هادی سلامی صبح امروز در مراسم پایان عملیات اعزام زائران حج تمتع 98 اظهار داشت: براساس برنامه‎‌ریزی‎های انجام شده امسال بیش از 2 هزار و 500 زائر در قالب 17 کاروان از فرودگاه بیرجند و توسط 10 پرواز به سرزمین وحی اعزام شدند.
وی با اشاره به اینکه امسال علاوه بر کاروان‌های استان خراسان جنوبی دو کاروان از خراسان رضوی نیز از فرودگاه بیرجند اعزام شدند گفت: 2 هزار و 504 زائر به همراه بیش از 47 تن بار توسط هواپیمای ایرباس 600 ـ 300 شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی به سرزمین وحی عزیمت کردند.
مدیرکل فرودگاه‎های استان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه پروازهای اعزام زائران خانه خدا از 25 الی 29 تیرماه انجام شد گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و همکاری همه جانبه تمام واحدها و ادارات فرودگاهی و استانی، امسال فرآیند تحویل بار و بازرسی مسافر در بهترین شرایط و با کمترین مشکل و تاخیر صورت گرفت.
سلامی یادآور شد: طی عملیات اعزام حجاج حج تمتع 98 در مجموع پروازها نزدیک به دو ساعت تاخیر و 30 دقیقه تعجیل در پروازها گزارش شده و فرودگاه بیرجند طی این ایام به صورت 24 ساعته خدمات رسانی به زائرین و مردم استان را بر عهده داشت.
مدیرکل فرودگاه‎های استان خراسان جنوبی اظهار امیدواری کرد: با تمهیدات صورت گرفته در مرحله بازگشت حاجیان نیز بتوانیم خدمات مطلوبی به حجاج ومستقبلان ارائه دهیم.
وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای تسهیل ارائه خدمات و ارتقای سطح کیفیت خدمات فرودگاهی در عملیات حج گفت: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص پروازهای حج، این اداره کل در راستای ارائه خدمات مناسب به زائران نسبت به تجهیز و تأمین امکانات فرودگاهی برای هرچه بهتر برقرار شدن این پروازها اقدام کرده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۲۸۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , حج تمتع , خراسان جنوبی , بیرجند