دوشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۹
اخبار ورزشی |

دعوت دارتر خراسان‌جنوبی به اردوی تیم ملی/ دو و میدانی‌کاران استان در ماراتن ملی

در چهارمین دوره مسابقات دارت المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان کشور «سمیرا سلیم» با کسب مدال طلای رقابت‌ها به اردوی تیم ملی دانشجویان راه یافت و بانوان دومیدانی‌ و رزمی‌کار استان به مصاف برترین‌های ایران می‌روند.
دعوت دارتر خراسان‌جنوبی به اردوی تیم ملی/ دو و میدانی‌کاران استان در ماراتن ملی
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، در چهارمین دوره مسابقات قهرمانی دارت المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان کشور ورزشکاران خراسان‌جنوبی خوش درخشیدند.
این ماراتن ملی با حضور ۴۱ تیم از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی ایران به میزبانی دانشگاه الزهرا تهران برگزار شد.
سمیرا سلیم و فاطمه برقی از دانشگاه فنی‌ و حرفه‌ای خراسان‌جنوبی با کسب مدال طلای مسابقات دارت المپیاد ورزش‌های همگانی دانشگاه‌های ایران بر سکوی نخست رقابت‌ها ایستادند و «سمیرا سلیم» پس از درخشش ستودنی‌اش به اردوی تیم ملی دارت دانشجویان دعوت شد.
رقابت دو و میدانی‌کاران خراسان‌جنوبی در ماراتن ملی
در مسابقات قهرمانی دو و میدانی بانوان بزرگسال کشور تیم خراسان‌جنوبی به رقابت می‌پردازد.
مهلا ملایی در پرش طول و زهره فرزین‌بقا در پرش چکش این ماراتن ملی توانمندی‌شان را محک می‌زنند، مریم‌السادات اصغری در پرش طول و دوی 100 متر مسابقات به دنبال مدال رنگی دیگر برای استان است و هاجر راضی در دوی 5000 متر با سرپرستی و مربیگری سمیه شخمگر هنرنمایی می‌کند.
مسابقات قهرمانی دو و میدانی بانوان بزرگسالان کشور از امروز با شرکت قریب بر ۱۵۰ ورزشکار برتر ایران در تهران آغاز و به مدت سه روز ادامه می‌یابد.
تکواندوکاران خراسان‌جنوبی مسابقات پومسه (اجرای فرم) قهرمانی کشور
در مسابقات قهرمانی پومسه (اجرای فرم) بانوان کشور ورزشکاران خراسان‌جنوبی برای کسب نشان رنگی در اصفهان روی تاتامی می‌روند.
حدیث صفرزاده، نگین جلالی، فاطمه شمس‌آبادی، ریحانه سلیمانی، بهاره چاجی، منور مسینائی‌نژاد با مربیگری مهدیه سبزبان و سرپرستی نگار سلطانی در مقابل برترین‌های ایران هنرنمایی می‌کنند.
معرفی برترین اسنوکرهای منطقه شرق کشور در بیرجند
پرونده نخستین دوره مسابقات مقدماتی رنکینگ اسنوکر منطقه شرق کشور با معرفی نفرات برتر در بیرجند بسته شد.
در این ماراتن منطقه‌ای ٣۵ ورزشکار استان‌های خراسان‌جنوبی، کرمان، خراسان‌شمالی، سیستان و بلوچستان و خراسان‌رضوی در سالن بیلیارد پارس خراسان‌جنوبی به رقابت پرداختند.
مجتبی شیخی از خراسان‌رضوی بر سکوی قهرمانی نخستین دوره مسابقات مقدماتی رنکینگ اسنوکر منطقه شرق کشور ایستاد، شهاب‌الدین ابوذریان از خراسان‌رضوی نایب‌قهرمان شد، «مرتضی انصافی از خراسان‌جنوبی» در جایگاه سوم قرار گرفت و احمد ضمیری از سیستان و بلوچستان چهارم شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۳۲۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , المپیاد , دارت