چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۹
اخبار ورزشی |

مدال برنز «نخعی» در المپیاد استعدادهای برتر/ «سابقی» نایب‌قهرمان مسابقات بین‌المللی اسکواش شد

در مسابقات بین‌المللی اسکواش ایران‌جونیور «سبحان سابقی» مدال برنز رقابت‌ها را از آن خود کرد و در دومین دوره از المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور «حجت نخعی» بر سکوی نایب‌قهرمانی ایستاد.
مدال برنز «نخعی» در المپیاد استعدادهای برتر/ «سابقی» نایب‌قهرمان مسابقات بین‌المللی اسکواش شد
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، اسکواش‌بازان‌ خراسان‌جنوبی در مسابقات بین‌المللی ایران‌جونیور خوش درخشیدند.
سبحان سابقی از بیرجند در رده سنی کمتر از ۹ سال این ماراتن ملی کسب مدال برنز بر سکوی نایب‌قهرمانی رقابت‌ها قرار گرفت.
سید امیرمهدی خراشادی‌زاده نیز از بیرجند در رده سنی کمتر از ۹ سال مسابقات بین‌المللی اسکواش ایران‌جونیور راهی فینال رقابت‌ها شد و همچنین سیداحسان خراشادی‌زاده در رده سنی کمتر از ۱۳ سال این رویداد ورزشی به جمع چهار ورزشکار برتر کشور راه یافت.
گفتنی است، مسابقات بین‌المللی اسکواش ایران‌جونیور از پنجم مردادماه به میزبانی تهران آغاز و تا دهم ماه جاری ادامه می‌یابد و از خراسان‌جنوبی در رده سنی کمتر از ۹ سال این ماراتن سبحان سابقی، آتبین فروتن و سید امیرمهدی خراشادی‌زاده، در رده سنی کمتر از ۱۱ سال رقابت‌ها فرزاد حق‌خواه و امیرحسین رستمی، در رده سنی کمتر از ۱۳ سال سیداحسان خراشادیزاده و سیدمحمدحسین حسینی و در رده سنی کمتر از ۱۵ سال مسابقات نیز سیدابوالفضل صباغی و مهدی مطیع به مصاف حریفان خود می‌روند.
کسب نخستین مدال دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور توسط رزمی‌کار استان
پرونده دومین دوره از المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور در رشته ورزش‌های رزمی با معرفی برترین‌ها بسته شد.
مهدی شاهد، حجت نخعی، امیرحسین طالبی و امیراحمد عابد با مربیگری علیرضا مقیمی، سرپرستی علی شاهد و سرمربیگری عارف عابدینی از خراسان‌جنوبی برای شرکت در این رویداد ورزشی راهی همدان شدند.
در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور حجت نخعی از روستای امیرآباد بیرجند با کسب مدال برنز مسابقات بر سکوی نایب‌قهرمانی ایستاد و نخستین نشان رنگی خراسان‌جنوبی در المپیاد ورزشی ایران را به ارمغان آورد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۴۴۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , المپیاد , اسکواش‌