چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۹

توزیع ۴۰۰ بسته ورزشی در روستاهای محروم خراسان‌جنوبی

قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه با همکاری اداره کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی ۴۰۰ بسته ورزشی به ارزش یک میلیارد ریال را در روستاهای محروم استان توزیع می‌کند.
توزیع ۴۰۰ بسته ورزشی در روستاهای محروم خراسان‌جنوبی
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، در راستای کمک به توسعه ورزش روستایی و پر کردن اوقات فراغت جوانان قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه با همکاری اداره کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی بسته‌های حمایتی را در روستاهای محروم استان توزیع می‌کند.
 از طریق تربیت بدنی و بسیج سازندگی نواحی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی تعداد ۴۰۰ بسته ورزشی به ارزش یک میلیارد ریال در بین شهرستان‌های استان توزیع می‌شود.
 بسته‌های ورزشی توزیعی شامل ۱۰ قلم کالای مصرفی مانند توپ والیبال و فوتبال، تور والیبال و فوتسال، راکت و توپ بدمینتون، طناب، گوئینگ‌بال است.
 قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه ۵۰ درصد از اعتبارات مورد نیاز برای خرید اقلام ورزشی را تأمین و مابقی از طریق دستگاه‌های اجرایی مرتبط و کمک‌های خیرین و مردمی محقق شده است.
از دیگر برنامه‌های قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه در عرصه مباحث غیرعمرانی‌ حوزه‌های فرهنگی و بسته‌های حمایتی می‌توان به تهیه و توزیع ۴۰۰ بسته معیشتی کالا، ۳۰۰ بسته البسه و پوشاک، ۵۰۰ بسته لوازم‌التحریر، ۱۰ مورد کمک به سیستم صوتی مساجد، یک هزار مترمربع فرش سجاده‌ای مساجد و کمک به تأمین ۱۳ سری جهیزیه طی سال جاری در مناطق محروم خراسان‌جنوبی اشاره کرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۵۲۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , محرومیت‌زدایی , سپاه