سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۲

مدال‌های رنگی ورزشکاران خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی اوراسیا

در مسابقات کاراته «جام صلح‌دوستی فریدون‌کنار»، رقابت‌های ورزش‌های رزمی اوراسیایی تبریز و زورخانه‌ای منطقه ۲ کشور ورزشکاران خراسان‌جنوبی خوش درخشیدند.
مدال‌های رنگی ورزشکاران خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی اوراسیا
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، در مسابقات قهرمانی ورزش ‌زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی جوانان منطقه دو کشور باستانی‌کاران خراسان‌جنوبی هشت مدال رنگی را به گردن آویختند.
کاوه کرمانی در وزن ۶۰ کیلوگرم چرخ چمنی رقابت‌ها به مدال طلا دست یافت، مهدی کلنگی‌خواه در رشته میل‌بازی و چرخ چمنی بر سکوی نخست ایستاد، خشایار ایزدی نیز قهرمان شد و امیرحسین کیوان‌زاده در وزن ۹۰ کیلوگرم چرخ تیز و چمنی سکونشین شد.
در وزن ۷۰ کیلوگرم ماده کباده مسابقات زورخانه‌ای منطقه دو کشور امیرحسین کاردان‌مقدم مقام نخست را کسب کرد، در وزن ۱۱۰ کیلوگرم رشته چرخ تیز و کباده محمدحسین خدابخشی قهرمان شد، در وزن ۶۰ کیلوگرم کباده علی‌اصغر اکبری مدال طلا را به دست آورد.

کسب ۸ مدال رنگی ساباکی نخل طبس در مسابقات رزمی اوراسیایی
 تیم ساباکی نخل طلایی طبس خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی ورزش‌های رزمی اوراسیایی تبریز سه مدال طلا، دو نقره و سه برنز را به دست آورد.
در رده سنی نوجوانان بخش آقایان این ماراتن بین‌المللی علی مقدم در ماده مبارزه به مدال طلا رسید، محمد حسینی در کاتا نشان نقره را از آن خود کرد.
سیدمهدی حسن‌زاده در رده سنی جوانان بخش مبارزه مدال برنز را به گردن آویخت و در رده سنی امیدها نیز فاروق رضازاده مقام سوم را از آن خود کرد.
علی حضوری در بخش امیدهای کاتا مسابقات ورزش‌های رزمی اوراسیایی تبریز مدال برنز را تصاحب کرد، در بخش مبارزه پیشکسوتان مجید شمسایی به مدال طلا رسید و در کاتا نیز نشان نقره را به دست آوردند.
در رده سنی نونهالان ماده کاتا بخش بانوان این ماراتن بین‌المللی نیز الناز شمسایی مدال طلا رقابت‌ها را برای خراسان‌جنوبی به ارمغان آورد و استاد مجید شمسایی در بخش قهرمان قهرمانان به‌عنوان نایب‌قهرمان رقابت‌های اوراسیا معرفی شد.

زیرکوهی‌ها به مدال‌های رنگی مسابقات بین‌المللی کاراته دست یافتند
پرونده مسابقات بین‌المللی کاراته «جام صلح و دوستی» ایران با حضور ۷۰۰ ورزشکار از ۹ کشور ژاپن، عراق، پاکستان، ترکیه، افغانستان، آذربایجان، گرجستان، ترکمنستان در فریدون‌کنار مازندران بسته شد.
در این رویداد ورزشی فراملی امیر‌علی ابراهیمی از شهرستان زیرکوه در وزن منفی ۴۵ کیلوگرم نوجوانان با گردن‌آویز نقره به مقام دوم رقابت‌ها دست یافت و حسین علی‌زهی نیز در وزن منفی ۵۵ کیلوگرم جوانان با نشان برنز مقام سوم مسابقات را برای خراسان‌جنوبی تصاحب کرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۵۹۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مسابقات زورخانه‌ای , کاراته‌