چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۰

گذر بانوان بلندقامت خراسان‌جنوبی از سد بوشهر

رئیس هیأت والیبال خراسان‌جنوبی گفت: در مسابقات قهرمانی والیبال دختران جوان کشور بلندقامتان استان بر تیم بوشهر غلبه کردند.
گذر بانوان بلندقامت خراسان‌جنوبی از سد بوشهر
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از فارس، عبدالحسین ملکی اظهارداشت: در مسابقات قهرمانی والیبال دختران جوان کشور بلندقامتان خراسان‌جنوبی شگفتی‌ساز شدند.
وی افزود: در این ماراتن ملی ۲۴ تیم دسته‌های یک، دو و سه استان‌های کشور به میزبانی زنجان هماورد یکدیگر می‌شوند.
رئیس هیأت والیبال خراسان‌جنوبی تصریح کرد: در نخستین روز از مسابقات قهرمانی والیبال دختران جوان کشور بلندقامتان استان در مقابل تیم خوزستان به میدان رفت که با نتیجه ۳ بر ۲ حریف را شکست داد.
ملکی یادآور شد: در دومین روز از این رویداد ورزش ملی بلندقامتان خراسان‌جنوبی به مصاف بانوان والیبالیست خراسان‌شمالی رفتند که با نتیجه ۳ بر صفر تیم حریف را شکست دادند.
وی خاطرنشان کرد: در سومین روز از مسابقات قهرمانی دسته سه والیبال دختران جوان کشور تیم خراسان‌جنوبی مقابل بوشهر صف‌آرایی کرد که با پیروزی ۳ بر ۱ راهی رخت‌کن شد.
رئیس هیأت والیبال خراسان‌جنوبی گفت: در دسته سه این دوره از رقابت‌ها ۱۰ تیم حضور دارند که بانوان بلندقامت خراسان‌جنوبی در گروه(الف) مسابقات به مصاف تیم‌های زنجان، خراسان‌شمالی، خوزستان و بوشهر می‌رود که با سه پیروزی ارزشمند در صدر گروه قرار دارد.
ملکی ادامه داد: زهرا الوندی، نادیا نخعی، ساتکین زجاجی، حانیه چهکندی‌نژاد، آیدا کلنگی‌خواه فاطمه عرب زاده، محدثه ذاکری، مهسا میربرون، الهه ایمان‌طلب، شایسته شریف‌زاده، ریحانه فروتن، نسرین هادی‌نیا، زهرا روح‌بخش، ساجده بیضایی با مربیگری و سرپرستی زینب کهنسال، مرضیه مهدی‌پور و بی‌بی‌زهره فاطمی اعضای تیم والیبال خراسان‌جنوبی در این مسابقات هستند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۶۰۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , والیبال , بیرجند