چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۵
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خوسف خبرداد:

اعزام کاروان سلامت هلال احمر به خوسف در دهه ولایت

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خوسف از اعزام کاروان سلامت هلال احمر به خوسف به مناسبت دهه ولایت به روستاهای بصیران و معدن قلعه زری خبرداد و افزود: قریب به 50 بیمار از اهالی این روستاها توسط پزشک متخصص، عمومی و ماما ویزیت شده اند.
اعزام کاروان سلامت هلال احمر به خوسف در دهه ولایت
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم، محمد ولی‌زاده، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خوسف با اشاره به اهمیت توجه به سلامت مردم بیان کرد: جمعیت هلال احمر تلاش می کند که با اعزام کاروان های سلامت به گوشه گوشه استان، در راستای تامین سلامت و درمان جامعه ایفای نقش کند.

وی با بیان اینکه توجه به مناطق روستایی و محروم از اولویت های هلال احمر در اعزام کاروان هاست، افزود: خوسف از جمله شهرستان‌های استان بوده که مورد توجه ویژه هلال احمر در بحث سلامت است.

ولی‌زاده از اعزام کاروان سلامت هلال احمر به خوسف به مناسبت دهه ولایت به روستاهای بصیران و معدن قلعه زری خبرداد و افزود: قریب به 50 بیمار از اهالی این روستاها توسط پزشک متخصص، عمومی و ماما ویزیت شده اند.

وی با بیان اینکه در راستای خدمت رسانی بهتر در کاروان های سلامت، داروهای تجویزی به صورت رایگان در اختیار بیماران قرار گرفته است، افزود: در مجموع ارزش ریالی خدمات ارائه شده توسط این کاروان ها بالغ بر 40 میلیون ریال است.

وی با بیان اینکه هلال احمر نگاه ویژه ای به مناطق محروم دارد، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 337 بسته غذایی بین روستاییان این شهرستان توزیع شده است.

بنا به گفته رئیس جمعیت هلال احمر حوسف ارزش این بسته های غذایی بیش از 170 میلیون تومان بوده که بین اهالی مناطق کم برخوردار این شهرستان توزیع شده است.

انتهای پیام/4

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۶۰۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , امدادرسانی , هلال‌ احمر