پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۰

توسعه نامتوازن در حریم شهرها باعث حاشیه‌نشینی می‌شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: توسعه نامتوازن و غیرقانونی در حریم شهرها باعث تقاضای مجازی برای تخلیه روستاها می‌شود و ۳۰ درصد حاشیه نشینی در این محلات است.
توسعه نامتوازن در حریم شهرها باعث حاشیه‌نشینی می‌شود
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، سید کمال‌الدین میرجعفریان در آیین معرفی شهردار قاین افزود: تخلیه روستاها و حاشیه نشینی علاوه بر ایجاد معضلات زیستی و مشکلات اجتماعی و آسیب رساندن به فضای شهری، تولید در روستا را دچار خدشه می‌کند.

وی اظهار داشت: عدالت در ارائه خدمات و توازن خدمت رسانی باعث جلب اعتماد عمومی شده که یکی از عوامل مهم پیشرفت شهر است.

معاون استاندار خراسان جنوبی گفت: تلاش مضاعف و ایجاد سلامت در سیستم مدیریتی نیز از عوامل جلب اعتماد عمومی است.

وی بیان کرد: یکی از عوامل موفقیت برای مجموعه، شناخت درست ظرفیت‌ها و هدف‌گذاری در فعالیت‌هاست که یقینا خروجی آن بهبود امور است و اگر در برنامه‌ها دچار مشکل می‌شویم ناشی از عدم شناخت صحیح ظرفیت‌ها است.

میرجعفریان افزود: مدیریت شهری تلفیقی از مدیربت پارلمانی و اجرایی است و اگر با هم‌افزایی و تعامل شرایط را مدیریت کنیم، به برنامه مدون و خروجی مناسبی دست خواهیم یافت.

وی با اشاره به سفر استاندار خراسان جنوبی به شهرستان‌های استان اظهار داشت: بیش از ۹۰ مصوبه در سفر به شهرستان قاینات تصویب که خوشبختانه کارهایی شروع شده و با همت و تلاش مسئولان شهرستان به مرحله نهایی برسد، مزایای آن برای رفاه مردم خواهد بود.

فرماندار قاینات هم در این آیین گفت: شهر موجودی زنده و پویاست و موجود زنده برای تعالی و رشد نیازمند همکاری و همراهی  است.

محمد کریمی افزود: جلب اعتماد عمومی و همراهی شهروندان عامل پیشرفت و موفقیت است و صداقت، صراحت و صمیمیت مهمترین شاخص‌های مدیر است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۷۰۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , شهرداری , قائن