پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۳
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی:

حضور کاروان نذر آب در مناطق محروم نشانه تعهد و مسئولیت قشر پزشک در جامعه است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی اظهارداشت: اقداماتی چون حضور کاروان نذر آب در مناطق محروم نشان از تعهد و مسئولیت قشر پزشک در جامعه دارد.
حضور کاروان نذر آب در مناطق محروم نشانه تعهد و مسئولیت قشر پزشک در جامعه است
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم، سید کمال‌الدین میرجعفریان در نشست با پزشکان و تیم کاروان نذر آب ویژه شهرستان های درح و سربیشه اظهار کرد: اقداماتی چون حضور کاروان نذر آب در مناطق محروم نشان از تعهد و مسئولیت قشر پزشک در جامعه دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: پزشکان داوطلب جمعیت هلال احمر با حضور خود در این مناطق، مرهمی بر آلام مردم صبور و محروم نقاط مرزی هستند و زیبایی‌های بی‌بدیلی را به نمایش می‌گذارند.

رامین معبودی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر اردبیل نیز در این نشست با اشاره به اینکه کاروان نذر آب سال گذشته در استان سیستان و بلوچستان به محرومان خدمت ارائه کرد، گفت: کاروان نذر آب با همکاری19 استان که استان اردبیل یکی از آن‌هاست، در مناطق محروم فعالیت می‌کند.

وی با بیان اینکه ارائه خدمت در شهرستان سربیشه یکی از برنامه‌های گروه است، اظهار کرد: کاروان سلامت هلال احمر شامل 27 پزشک، پیراپزشک و داوطلب است که به محرومان و نیازمندان نقاط مشخص شده خدمت ارائه می‌کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه برنامه‌های کاروان از 29مردادماه در خراسان جنوبی آغاز شده است، بیان کرد: پزشکان متخصص داخلی، اطفال، دندانپزشک، روانپزشک، زنان و زایمان و پزشکان عمومی تیم را همراهی می‌کنند.

معبودی با اشاره به اینکه در دو روز گذشته هزار و 250 نفر توسط پزشکان تیم مورد ویزیت رایگان قرار گرفتند، یادآور شد: امیدواریم تمام این اقدامات منجر به کاهش آلام مردم محروم در روستاهای خراسان جنوبی شود.

لطیفی، جانشین مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی نیز در این نشست اظهار کرد: بی شک حضور کاروان سلامت نذر آب در خراسان جنوبی به همراه خود خیر و برکت برای مردم محروم و نیازمند به همراه خواهدداشت.

وی با اشاره به صبوری‌ها و رفتارهای انسان‌دوستانه کاروان نذر آب گفت: همه این موارد که از یک اعتقاد قلبی نشأت می گیرد، برای ما یک درس بزرگ است.

جانشین مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی یادآور شد: حضور این کاروان زمینه آشنایی بیشتر با مشکلات زندگی مردمی که تنها در برخی از روزهای هفته از آب آشامیدنی سالم برخوردار هستند را فراهم کرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۷۰۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کاروان نذر آب , هلال‌ احمر