پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۲

۲ شهروند گرفتار در کویر خوسف نجات یافتند

جانشین انتظامی خوسف گفت: ۲ شهروند گمشده در کویر این شهرستان که بر اثر تشنگی و تاریکی شب، جان آنان به خطر افتاده بود، نجات یافتند.
۲ شهروند گرفتار در کویر خوسف نجات یافتند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، سرهنگ محمدحسن اکبری روز پنجشنبه در این باره اظهار داشت: شب گذشته مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰اعلام کرد که ۲ نفر از افراد بومی منطقه در کویر خوسف گرفتار شده و راه را گم کرده‌اند و هیچ خبری از آنان در دست نیست که بلافاصله مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان برای امدادرسانی به افراد گمشده اعزام شدند.

وی بیان کرد: مأموران با توجه به تاریکی هوا و کویری بودن منطقه با تشکیل چند تیم امدادرسانی مناطق کویری را پایش و رد موتورسیکلت مفقود شدگان را پیدا کردند و پس از چند کیلومتر ردزنی، ۲ شهروند گرفتار شده در کویر را که بر اثر بی آبی جان آن‌ها به خطر افتاده بود نجات دادند.

جانشین انتظامی خوسف افزود: مأموران بلافاصله اقدامات اولیه درمانی را برای افراد مفقود شده انجام دادند و پس از رفع تشنگی و عطش، آن‌ها را به شهرستان خوسف منتقل و به خانواده‌هایشان تحویل دادند.

وی با تأکید بر این که فلسفه وجودی پلیس خدمت رسانی صادقانه به مردم است، تصریح کرد: شهروندان قبل از تردد در مناطق کویری بایستی به تجهیزات ایمنی مجهز باشند و در صورت عدم آشنایی با کویر بدون راه بلد وارد این مناطق نشوند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۷۱۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خوسف , کویر