شنبه ۹ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۲

نایب قهرمانی دختران هاکی‌باز خراسان جنوبی در ‌المپیاد استعدادهای برتر ورزشی ‌

تیم هاکی دختران خراسان جنوبی با شکست در مقابل استان مرکزی در فینال دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد.
نایب قهرمانی دختران هاکی‌باز خراسان جنوبی در ‌المپیاد استعدادهای برتر ورزشی ‌
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، ‌این رقابت‌ها با حضور 170 بازیکن در قالب 17 تیم از استان‌های سراسر کشور از 30 مردادتا 7 شهریور به میزبانی استان کرمانشاه برگزار شد که تیم خراسان جنوبی در دور گروهی با غلبه بر تیم‌های کرمان، اصفهان و قم با اقتدار کامل و به عنوان سرگروه به دور دوم رقابت‌ها صعود کرد.

‌دختران خراسان جنوبی در مرحله دوم با تیم‌های گیلان، مرکزی و تهران هم گروه شدند که به عنوان تیم دوم از این مرحله به جمع چهار تیم برتر مسابقات راه یافتند.

‌در مرحله نیمه نهایی با غلبه بر تیم کهگیلویه و بویراحمد به دیدار پایانی را یافت که در این رقابت بازی را به استان مرکزی واگذار و بر سکوی دوم ایستاد.
 
‌" هدیه زهرا کهن‌ترابی " در این رقابت‌ها به عنوان بهترین دروازه بان معرفی و انتخاب شد.
 
سید‌علی اصغر طهماسبی در ارتباط با این دوره از مسابقات گفت: با توجه به درخشش ورزشکاران استان در این مسابقات انتظار داریم حداقل چهار ورزشکار به اردوی تیم ملی دعوت شوند.
 
رئیس هیئت هاکی خراسان جنوبی با توجه به نتایج کسب شده از مسئولان ورزش و جوانان خراسان جنوبی خواست نگاه ویژه‌ای به این ورزش در استان داشته و با فراهم کردن امکانات و زیر ساخت‌ها تلاش کنند خراسان جنوبی به عنوان قطب هاکی در شرق کشور معرفی شود.

خانم ها سارا اسماعیلی، محدثه قربان پور، آیدا نیک منش، سمیرا برمکی، غزاله خسروی نوغاب، فاطمه زهرا عابدینی،  مبینا آبیار، مینا حسن نژاد، شهرزاد رسولی  و هدیه زهرا کهن ترابی ورزشکاران اعزامی به این مسابقات بودند که هدایت آنها بر عهده خانم ها کدخدا زاده و شمس آبادی و خانم لطفی سرپرست تیم هاکی دختران خراسان جنوبی بود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۷۹۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم ، المپیاد ، هاکی‌