يکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۳
طی هفته گذشته صورت گرفت؛

امدادرسانی نیروهای هلال احمر به 39حادثه در خراسان‌جنوبی

معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به حوادث یک هفته گذشته بیان کرد: طی این مدت، نیروهای هلال احمر به ۳۹ مورد حادثه، خدمت ارائه نموده‌اند.
امدادرسانی نیروهای هلال احمر به 39حادثه در خراسان‌جنوبی
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم، محمدحمزه اسعدزاده، معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به حوادث یک هفته گذشته بیان کرد: طی این مدت نیروهای هلال احمر به ۳۹ مورد حادثه، خدمت ارایه کرده اند.

وی افزود: از این تعداد ۲۸ مورد جاده ای، دو مورد حضوری، دو مورد مناسبتی و هفت مورد شهری بوده است.

وی با بیان اینکه طی ماموریت های هفته گذشته به ۴۹۹ حادثه دیده امدادرسانی شده است، افزود: ۲۱درصد از این افراد در حوادث جاده ای، دو درصد به صورت حضوری و شهری و ۷۷درصد در مراسم عزاداری محرم خدمات امدادی دریافت کرده اند.

معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه ۴۸۱ نیروی هلال احمر در قالب ۹۷ تیم عملیاتی به این حوادث امدادرسانی داشته اند، افزود: همچنین ۱۱۶ خودروی امدادی در این حوادث به کارگیری شده است.

وی بیان کرد: طی هفته گذشته هشت مورد رهاسازی توسط نیروهای هلال احمر انجام شده است.

وی خواستار رعایت بایدها و نبایدهای ایمنی به خصوص در بستر جاده‌ها شد و افزود: بروز هرگونه حادثه علاوه بر خسارت‌های مالی، خسارت‌های روحی و جانی هم به دنبال دارد.

اسعدزاده اظهار کرد: همچنین شهروندان در صورت بروز هرگونه حادثه‌ای ضمن حفظ خونسردی با شماره ۱۱۲ سازمان امدادو نجات تماس گرفته یا به نزدیکترین پست امدادی مستقر در محل یا جاده مراجعه کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۹۰۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , هلال‌ احمر