سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۹

برخی نمایندگان در ماجرای «دختر آبی» با دشمن همسو شدند/ لزوم ورود هیئت نظارت

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس گفت: با کمال تعجب شاهدیم برخی از نمایندگان با دشمن همسویی کرده و بحث‌هایی کردند که باعث شد آب به آسیاب دشمن ریخته شود.
برخی نمایندگان در ماجرای «دختر آبی» با دشمن همسو شدند/ لزوم ورود هیئت نظارت
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از فارس، حجت‌الاسلام سیدمحمدباقر عبادی امروز با بیان اینکه در حال جنگ اقتصادی و در کنار آن جنگ بسیار مهم جنگ رسانه‌ای هستیم، اظهار داشت: رسانه‌های صهیونیسم، تحت سیطره آمریکا و غرب مشغول جنگ با جمهوری اسلامی هستند.
وی با اشاره به عملیات روانی دشمن و تخریب دستاوردهای بزرگ جمهوری اسلامی، بیان داشت: این رسانه‌ها دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی را تخریب و کوه را به کاه تبدیل می‌کنند در حالی که در عملکرد خودشان هزاران نقض حقوق بشر و انسانیت وجود دارد.
نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با اشاره به ماجرای «دختر آبی» و اظهارات خبر آنلاین و برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مطرح کرد: متأسفانه کشورهای غربی و مستکبرین که اصلا صلاحیت ندارند در مورد دختری که از دنیا رفته اظهار نظر کرده و پرچم عزای حقوق بشر و انسانیت سر می‌دهند.

جنگ روانی و ماجرای دختر آبی
عبادی با اشاره به جنگ روانی دشمن در خصوص ماجرای دختر آبی، مطرح کرد: اگر عده‌ای از داخل در این جنگ روانی از بیگانگان حمایت کرده یا در زمین دشمن بازی کردند اگر جاهل باشند خودش ایراد بزرگی است و اگر از سر تعمد باشد خیانت به کشور است.
وی افزود: اظهار نظر خبر آنلاین در خصوص دروغ دختر آبی از روی جهالت بوده صلاحیت ادامه کار ندارد و اگر عمدی بوده باید به سزای عملش برسد از قوه قضاییه و وزارت ارشاد اسلامی خواست حداکثر اقدامات لازم را نسبت به افرادی که در داخل کشور در زمین دشمن بازی می‌کنند، انجام دهند.

لزوم ورود هیئت نظارت بر نمایندگان/ تعجب و تأمل از اقدام پروانه سلحشوری!
نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با بیان اینکه با کمال تعجب شاهدیم برخی از نمایندگان با دشمن همسویی کرده و بحث‌هایی کردند که باعث شد آب به آسیاب دشمن ریخته شود، عنوان کرد: در این زمینه باید هیئت نظارت بر نمایندگان بر ماجرا ورود کرده و از آن‌ها توضیح بخواهد و آنان را بازخواست کند.
عبادی با اشاره به اظهارنظرهای پروانه سلحشوری (عضو فراکسیون زنان مجلس)، بیان داشت: جای بسی تأسف است که خودسوزی دختری که به قول خانواده‌اش بیماری عصبی داشته را با کسی که در تونس خودسوزی کرده تشبیه کرد و این حرکت خانم سلحشوری جای تعجب و تأمل دارد!
وی عنوانه کرد: گاهی اوقات دشمن برای ما تصمیم‌سازی می‌کند لذا افرادی که در جایگاه‌های خاص سیاسی هستند باید این مسائل و تصمیم‌سازی‌ها را در نظر داشته باشند.

ورود زنان به ورزشگاه با ایجاد زیرساخت‌ها
نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با اشاره به موضوع داغ این روزها و ورود زنان به ورزشگاه، تبیین کرد: دولت باید زمینه حضور زنان را در ورزشگاه‌ها در قالب مسائل شرعی و اجازه علما فراهم و زیرساخت‌ها نیز باید به گونه‌ای باشد که کرامت زنان حفظ شود.
عبادی با اعلام اینکه در کشور هیچ ممانعتی برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها جهت دیدن بازی‌های بانوان وجود ندارد، مطرح کرد: فضاسازی رسانه‌های غربی که تأکید دارند چرا در بازی‌های دیگر زنان حضور ندارند و با توجه به اینکه زیرساخت‌ها موجود نیست و ممکن است کرامت زنان حفظ نشود، جای تأمل دارد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۳۹۸۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , دختر آبی , سحر خدایاری