چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۷

هنرمندان جوان سرمایه نظام در گام دوم انقلاب هستند/امکانات نداریم

رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: در حال حاضر خیل عظیمی از جوانان مؤمن و متعهد در حوزه هنر فعال بوده که سرمایه نظام در گام دوم انقلاب هستند.
هنرمندان جوان سرمایه نظام در گام دوم انقلاب هستند/امکانات نداریم
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از مهر، محسن مؤمنی شریف صبح چهارشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: در قبل از انقلاب اسلامی نگاه ها نسبت به هنر خوب نبود و بین دین و هنر فاصله بود.
وی با بیان اینکه در آن زمان آنچه به عنوان هنر به ویژه هنر نوین مطرح بود بر خلاف دین بود، بیان کرد: یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری این است که این هنر را که رساترین بیان است در خدمت دین قرار دهیم.
رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به گونه های جدید هنر و نسبت آن با انقلاب، عنوان داشت: امروز همانطور که انقلاب در حوزه های مختلف دستاوردهای بزرگی داشته در حوزه هنر نیز دستاوردهای خوبی داشته ایم.
مؤمنی شریف با بیان اینکه امروز خیل عظیمی از جوان مؤمن و متعهد در حوزه هنر هستند، بیان داشت: این نیروها سرمایه نظام برای اجرای گام دوم انقلاب هستند.
وی با تأکید بر اینکه در عصر حاضر بیانی بهتر از هنر نیست، افزود: هنر یکی از ابزارهای مهم تبلیغ دین است.
وی با اشاره به اینکه در سال های اخیر کارهای خوبی در حوزه هنر اتفاق افتاده است، بیان کرد: هرچند از نظر نیروی انسانی وضعیت هنری انقلاب خوب است اما به لحاظ امکانات وضعیت خوب نیست و برای بکارگیری این نیروهای عظیم فاصله داریم.
رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی نیز در این دیدار اظهار کرد: در سال های اخیر جریان انقلاب با نشاط ویژه ای در بخش هنر در حال اتفاق است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۰۰۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , گام دوم انقلاب , فرهنگ