چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۳
فرمانده نیروانتظامی خراسان جنوبی خبرداد:

شناسایی 249 آمر به معروف و ناهی از منکر در سطح استان

فرمانده نیروانتظامی خراسان جنوبی اظهارداشت: درحال حاضر تعداد ۲۴۹ آمر و ناهی از منکر ناجا، در سطح استان شناسایی شده و حدود ۲۱۶ مصوبه در کمیته اصلی استان به تصویب رسیده و اجرا می شود.
شناسایی 249 آمر به معروف و ناهی از منکر در سطح استان
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم، سردار شجاع، فرمانده نیروانتظامی خراسان جنوبی صبح امروز در مراسم تجلیل از آمرین به معروف و ناهیان از منکر ناجا استان، هدف از برگزاری این همایش را با توجه به تأکیدات فرماندهی کل قوای کشور، جاری کردن فریضه امربه معروف و نهی ازمنکر در بین نیروهای مسلح دانست و اظهار داشت:از ابتدای سال ۹۵، تبیین و ابلاغ امربه معروف و نهی ازمنکر و گفتمان سازی برای این فریضه، در بین کارکنان وجود داشته که توسط کارشناسان اتفاق افتاد و اکنون نیز روند آن همچنان ادامه دارد.

وی ادامه داد:در طی کارگروه های این کمیته، شناسایی آمران به معروف و ناهیان از منکر انجام و برای آنان پرونده تشکیل شد و در ادامه کلاس‌هایی جهت توانمندسازی افراد برگزارشد و درحال حاضر تعداد ۲۴۹ آمر و ناهی از منکر ناجا، در سطح استان شناسایی شده و حدود ۲۱۶ مصوبه در کمیته اصلی استان به تصویب رسیده و اجرا می شود.

حجت الاسلام و المسلمین عبدالهی، رییس عقیدتی سیاسی ناجای استان در حاشیه این مراسم با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که یکی از بزرگترین معروف های زمان را انقلاب اسلامی دانسته اند، تصریح کرد:انقلاب اسلامی، نعمت بزرگی است که خداوند متعال به کشور ما عطا فرموده و مردم کشور با جان و مال خود از آن محافظت می کنند و آنچه که امروزه به چشم می خورد این است که دشمن برای ضربه زدن به انقلاب از انواع توطئه ها استفاده می کند.

وی با بیان اینکه پیام و آثار انقلاب اسلامی هم در کشور و هم در منطقه و نقاط دیگر جهان قابل مشاهده است، خاطرنشان کرد:موانع مختلفی وجود دارد که به جمهوری اسلامی اجازه نمی دهد همراه با انقلاب، نفوذ کند و توسعه یابد. یکی از این موضوعات مهم و سرراه را می توان در مباحث فرهنگی جامعه جست و جو کرد.

حجت الاسلام عبدالهی یکی از ضعف های نیروهای انقلابی، از گذشته تا به حال را عدم وجود شیوه های مناسب برای جذب جوانان مختلف جامعه دانست و بیان کرد:اولین پادزهر تهاجم فرهنگی، افزایش معنویت در نیروهای انقلابی است که برای بالا رفتن این معنویت، مجری اصلی طرح، خود افراد هستند.

انتهای پیام/4
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۰۰۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , امر به معروف , نهی از منکر