چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۴
معاون هماهنگ‌کننده سپاه انصارالرضا(ع) خبرداد:

اجرای بیش از 2800برنامه در هفته دفاع مقدس

معاون هماهنگ‌کننده سپاه انصارالرضا(ع) از اجرای بیش از 2800برنامه در رده‌های مختلف بسیج در هفته دفاع مقدس تحت 39سرفصل خبرداد.
اجرای بیش از 2800برنامه در هفته دفاع مقدس
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم، سرهنگ برات‌زاده، معاون هماهنگ‌کننده سپاه انصارالرضا(ع) ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه، ضمن گرامی داشتن یاد و خاطره امام راحل و شهدای دفاع مقدس اظهارداشت: دفاع مقدس، درخشان‌ترین دوران انقلاب اسلامی است. توکل و اعتماد و حسن ظن به خداوند، اعتماد به توانمندی‌های درونی و اوج ولایتمداری رزمندگان از جمله عواملی است که باعث پیروزی رزمندگان دفاع مقدس شد.

وی ادامه داد: امروز اگر بخواهیم همان سربلندی تداوم داشته باشد، همان مسیر را ادامه داده و بر توطئه‌های دشمنان پیروز شویم، بایستی با تکیه بر توان داخلی به معنای واقعی گوش به فرمان ولایت باشیم.

وی با اشاره به اینکه هفته دفاع مقدس از 31شهریورماه آغاز می‌شود، بیان کرد: شعار محوری امسال هفته دفاع مقدس، "ما پیروزیم" خواهدبود.

برات‌زاده از سخنرانی فرماندهان سپاه و بسیج در مراکز نمازجمعه در 29شهریور خبرداد و گفت: 30شهریور نیز مراسم دیدار فرماندهان با امام جمعه بیرجند و تجدید بیعت با ایشان انجام خواهدگرفت.

وی افزود: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، رژه یگان‌های نمونه نیروهای مسلح در مرکز استان برگزار می‌شود که امسال مسئولیت اجرایی آن برعهده سپاه پاسداران است.

وی تصریح کرد: در این هفته بیش از 2800برنامه در رده‌های مختلف بسیج تحت 39سرفصل اجرا خواهدشد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه انصارالرضا(ع) نواختن زنگ ایثار و مقاومت، تجلیل از اولیای ایثارگر و سربازان نمونه رده‌های سپاه و اعزا راویان دفاع مقدس به مدارس را از اقدامات اولین روز هفته دفاع مقدس تحت عنوان دانش‌پژوهی، معرفت، جوانان و سربازان ذکرکرد.

وی از برگزاری 82کارگاه با محوریت اقتصاد مقاومتی در دومین روز این هفته خبرداد و گفت: این کارگاه‌ها شامل 10کارگاه حوله‌بافی و چرم‌دوزی، 4کارگاه گوهرتراشی و 2کارگاه گلیم‌بافی است که با اعتباری بالغ بر 980میلیون تومان راه‌اندازی شده است.

وی همچنین از افتتاح پایگاه‌های مقاومت و اعزام گروه‌های جهادی و تیم‌های پزشکی به مناطق کم‌برخوردار خبرداد و افزود: این تعداد شامل 280مرد و 105خانم می‌باشد که در قالب 22گروه سازماندهی شده‌اند.

برات‌زاده ادامه داد: در سومین روز هفته دفاع مقدس نمایشگاه رزمی، فرهنگی "گام‌های استوار" و ا محوریت بازسازی عملیا والفجر3 در منطقه عمومی بیدخت به مدت یک هفته برپا می‌شود.

وی نشست‌های روشنگری، یادواره شهدا، سازماندهی حلقه‌های صالحین، سرکشی از خانواده شهدا، عطرافشانی گلزار شهدا، میقات‌الصالحین و پیاده‌روی خانوادگی با محوریت حلقه‌های صالحین را از فعالیت‌های هفته دفاع مقدس ذکرکرد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه انصارالرضا(ع) اظهارداشت: همایش نقش زنان در دوران دفاع مقدس تحت عنوان "لشکر فرشتگان" روز شنبه 6مهرماه، ساعت 8صبح، در حسینیه جماران برگزارخواهدشد.

برات‌زاده از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس به برگزاری میزخدمت، رزمایش بسیج همگام با کشاورز، شیفت ایثار برای کارخانجات، طرح یک کاسب؛ یک دانش‌آموز و نمایشگاه المان را نام برد.

انتهای پیام/4

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۰۰۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , دفاع مقدس , سپاه