پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۳
دبیر ستاد هفته دفاع مقدس استان خبرداد:

"ما پیروزیم"، شعار محوری هفته دفاع مقدس/ افتتاح 50 پروژه عمرانی توسط بسیج سازندگی

دبیر ستاد هفته دفاع مقدس استان از برگزاری 82کارگاه با محوریت اقتصاد مقاومتی در دومین روز این هفته خبرداد و گفت: 50 پروژه عمرانی نیز توسط بسیج سازندگی افتتاح خواهدشد.
"ما پیروزیم"، شعار محوری هفته دفاع مقدس/ افتتاح 50 پروژه عمرانی توسط بسیج سازندگی
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم، سرهنگ قاسمی، دبیر ستاد هفته دفاع مقدس استان صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهارداشت: دفاع مقدس، حماسه بی‌بدیل مردانی است که با ایثار و جانفشانی و همت، اراده خود را بر دشمن غالب کردند.

وی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه" هرچه می‌توانید توانایی و آمادگی خود را افزایش دهید تا دشمن حتی خیال تهدید ایران را نداشته باشد" افزود: وظیفه امروز ما، حفظ و نشر آثار و ارزش‌های دفاع مقدس، انتقال آن به نسل‌های بعدی و رواج روحیه ایثار و از خودگذشتگی می‌باشد.

وی به سیاست‌های اجرایی هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: امسال شعار محوری هفته دفاع مقدس، "ما پیروزیم" است که سرلوحه همه حرکت‌ها و جنبش‌های نیروهای مسلح است.

قاسمی طرحریزی برنامه‌ها با رویکرد خلاقانه و علمی در فضای مجازی، هم‌افزایی سازمان‌ها در اجرای برنامه‌ها، بیان نقش همه اصناف در دفاع مقدس، استفاده از فضای محرم در تمامی برنامه‌ها، برپایی نمایشگاه‌ها با محوریت محرم را جزو سیاست‌های اجرایی این هفته برشمرد.

وی از برگزاری رژه یگان‌های نمونه نیروهای مسلح تنها در مرکز استان خبرداد و گفت: این مراسم 31 شهریورماه از میدان نماز به طرف چهارراه شهدای عبادی با سخنرانی سردار سپهر، جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشور انجام خواهدگرفت.

وی افزود: عطرافشانی مزارشهدا، تجلیل از سربازان نمونه به خصوص سربازان مستقر در مرزها، برگزاری نشست‌های تخصصی پیرامون علل تجاوز و جنگ، تجلیل از کارگزان و کارفرمایانی که در راستای تحقق شعار "رونق تولید" گام برداشته‌اند نیز از برنامه‌های هفته دفاع مقدس می‌باشد.

وی از برگزاری 82کارگاه با محوریت اقتصاد مقاومتی در دومین روز این هفته خبرداد و گفت: 50 پروژه عمرانی نیز توسط بسیج سازندگی افتتاح خواهدشد.

دبیر ستاد هفته دفاع مقدس استان همچنین از برگزاری همایش نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت توسط بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خبرداد و افزود: این همایش 7مهرماه ساعت 8:30 در سالن غدیر سپاه پاسداران برگزار می‌گردد.

وی با اشاره به اجتماعی عظیم لبیک یا خامنه‌ای گفت: این اجتماع، توسط بسیج در مصلی المهدی برگزار خواهدشد.

وی افزود: طی هفته دفاع مقدس از نرم‌افزار زیارت مجازی شهدای گمنام توسط بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس رونمایی می‌شود.

قاسمی در پایان از برگزاری اجتماع بزرگ بانوان انقلابی تحت عنوان "پیام‌آوران عاشورایی" در 8مهرماه در سالن ایثار خبرداد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۰۱۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , دفاع مقدس , خراسان جنوبی , بسیج سازندگی