شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۶
با معرفی نفرات برتر؛

مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور به کار خود پایان داد

پرونده مسابقات کشتی آزاد بزرگسالان کشور گرامیداشت «شهیدابراهیم هادی» با رقابت 298 ورزشکار در سالن شهیدین قاسمی بیرجند خراسان‌جنوبی با قهرمانی مازندران بسته شد و میزبان رقابت‌ها از کسب مدال رنگی بی‌نصیب‌ ماند.
مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور به کار خود پایان داد
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، پرونده مسابقات کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی کشور گرامیداشت «شهیدابراهیم هادی» با معرفی تیم‌ها و نفرات برتر در خراسان‌جنوبی طی مراسمی با حضور رئیس فدراسیون و مقامات اداری و ورزشی استان بسته شد.

در این ماراتن ملی 298 کشتی‌گیر در قالب34 تیم از 31 استان کشور طی روزهای ‌یازدهم و دوازدهم مهرماه در سالن شهیدین قاسمی مجموعه ورزشی ولایت بیرجند برگزار شد.

تیم مازندران با 170 امتیاز برسکوی قهرمانی مسابقات کشتی آزاد بزرگسالان کشور ایستاد، تهران با کسب 138 امتیاز به نایب قهرمانی رسید، کرمانشاه نیز با 97 امتیاز سوم شد و تیم‌های توابع تهران با 91 امتیاز، همدان با 50 امتیاز و خراسان‌رضوی با 69 امتیاز رده‌های بعدی را از خود کردند.

در بخش انفرادی این رویداد ورزش ملی نیز در وزن57 کیلوگرم محسن ملکی از توابع تهران، در وزن 65 کیلوگرم مرتضی قیاسی از لرستان، در وزن 70 کیلوگرم حسین مصطفوی از آذربایجان‌شرقی، در وزن 74 کیلوگرم سعید داداش‌پور از تهران، در وزن 79 کیلوگرم محمد زارعی از کردستان، در وزن 86 کیلوگرم آرش نیرآبادی از گلستان، در وزن 92 کیلوگرم ارشک محبی از کرمانشاه، در وزن 97 کیلوگرم اسماعیل نجاتیان از خراسان رضوی، در وزن125 کیلوگرم سید احمد رسولی از گلستان در جایگاه قهرمانی رقابت‌ها قرار گرفتند.

گفتنی است؛ در مسابقات قهرمانی کشتی آزاد بزرگسالان کشور از خراسان‌جنوبی سهیل منتظری، محمد کوخانی، داوود زارع، جواد هروی، امیر گوهری، داریوش حضرت‌قلی، سبحان محمدزاده و سیدمصطفی زارع روی تشک رفتند که در مرحله نخست رقابت‌ها مغلوب حریفان قدر خود شدند و از گردونه بیرون رفتند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۲۵۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , کشتی