شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۶
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان صمت خبرداد:

آغاز طرح نظارتی درج قیمت و اربعین از امروز

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: مرحله اطلاع رسانی و هماهنگی طرح نظارتی درج قیمت توسط این سازمان از ۱۵ مهرماه و مرحله اجرایی این طرح از امروز ۲۰ مهر به مدت یک ماه آغاز شد.
آغاز طرح نظارتی درج قیمت و اربعین از امروز
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، علی تهوری افزود: جلسه مشترک هماهنگی حوزه معاونت بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با محوریت برگزاری طرح‌های نظارتی درج قیمت و اربعین در محل دفتر مدیرکل تعزیرات حکومتی برگزار شد.

وی گفت: در این جلسه با توجه به آغاز مرحله اطلاع رسانی و هماهنگی طرح نظارتی درج قیمت توسط سازمان صمت از ۱۵ مهرماه و مرحله اجرایی این طرح از ۲۰ مهر به مدت یک ماه و همچنین طرح نظارتی ویژه اربعین اعلامی از سازمان تعزیرات حکومتی، تصمیمات لازم برای اجرای موفق طرح اتخاذ شد.

وی تاکید بر اجرای گشت‌های مشترک و اطلاع رسانی را از موضوعات اصلی این جلسه ذکر کرد و گفت: نظارت بر درج قیمت کالا و نصب نرخ‌نامه، بررسی سطح قیمتی کالا با توجه به قیمت درج شده روی کالاها محور بازرسی‌ها در این دو طرح خواهد بود.

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی بیان کرد: در این طرح‌ها با توجه به ایام سفر اربعین نظارت بر خدمات از جمله دفاتر هواپیمایی و پایانه‌های مسافربری نیز انجام می‌شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۳۵۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سازمان صنعت، معدن و تجارت , اربعین