شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۲

بیش از ۲ میلیارد تومان به پروژه‌های آبخیزداری شهرستان فردوس اختصاص یافت

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری فردوس از اختصاص دو میلیارد و ۱۱۳ میلیون تومان اعتبار از محل صندوق توسعه ملی و اعتبارات استانی برای اجرای چهار پروژه ابخیزداری در این شهرستان خبر داد.
بیش از ۲ میلیارد تومان به پروژه‌های آبخیزداری شهرستان فردوس اختصاص یافت
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، کاظم صالح‌پور صبح امروز در بازدید از پروژه‌های آبخیزداری شهرستان فردوس اظهار داشت: سال گذشته 8 پروژه در حوزه آبخیزداری شهرستان فردوس داشته‌ایم که نقش مهمی در وضعیت منابع آبی شهرستان داشته است.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فردوس گفت: در سال جاری نیز چهار پروژه در حوزه آبخیزداری شهرستان داریم که از این تعداد دو پروژه از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی اجرا و نظارت بر آن صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه دو پروژه در مناطق کال چل و آبدکی اجرا می‌شود افزود: برای پروژه منطقه آبدکی 984 میلیون و 500 هزار تومان و برای پروژه کال چل نیز 938 میلیون و 600 هزار تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

صالح‌پور بیان کرد: 190 میلیون تومان نیز از محل اعتبارات استانی برای پروژه‌های آبخیزداری شهرستان فردوس در نظر گرفته شده که از این محل نیز دو پروژه مطالعه و اجرا می‌شود.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فردوس تصریح کرد: تلاش بر این است پروژه‌هایی که از محل صندوق توسعه ملی اعتبار دارند تا پایان فصل پاییز به پایان برسند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۳۶۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , آبخیزداری , فردوس