شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۹
طی هفته گذشته رخ داد؛

وقوع۲۱حادثه در خراسان جنوبی/امدادرسانی هلال احمر به ۲۱۷حادثه دیده

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از وقوع ۲۱ مورد حادثه طی یک هفته گذشته در استان خبر داد و گفت: نیروهای هلال احمر در این حوادث به ۲۱۷ حادثه دیده امدادرسانی داشته اند.
وقوع۲۱حادثه در خراسان جنوبی/امدادرسانی هلال احمر به ۲۱۷حادثه دیده
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از مهر، محمدرحیم شهریاری در جمع خبرنگاران با اشاره به حوادث یک هفته گذشته بیان کرد: طی این مدت نیروهای هلال احمر به ۲۱ مورد حادثه، امدادرسانی کرده اند.

وی افزود: ۷۶ درصد خدمات امدادی در حوادث جاده ای، ۱۴ درصد به صورت حضوری و ۱۰ درصد خدمات در دیگر حوزه های امدادی ارائه شده است.

شهریاری با بیان اینکه طی ماموریت های هفته گذشته به ۲۱۷ حادثه دیده امدادرسانی شده است، افزود: ۷۰ درصد از این افراد در حوادث جاده ای و ۲۹ درصد به صورت حضوری و یک درصد در حوادث کوهستان و شهری خدمات گرفته اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه ۶۶ نیروی هلال احمر در قالب ۲۷ تیم عملیاتی به این حوادث امدادرسانی داشته اند، افزود: همچنین هفت خودروی نجات و ۱۸ دستگاه آمبولانس در این حوادث به کارگیری شده است.

وی با بیان اینکه طی این مدت ۱۱۰ نفر توسط پایگاه های هلال احمر اسکان داده شده اند، گفت: همچنین ۱۱۰ بسته غذایی در بین این افراد توزیع شده است.

شهریاری بیان کرد: مدت زمان عملیات در حوادث جاده ای از آغاز تا پایان عملیات یک ساعت و ۴۵ دقیقه و ۵۲ ثانیه بوده است.

وی اظهار کرد: شهروندان در صورت بروز هرگونه حادثه ای ضمن حفظ خونسردی با شماره ۱۱۲ تماس گرفته یا به نزدیکترین پست امدادی هلال احمر مراجعه کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۳۷۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , امدادرسانی , هلال‌ احمر