شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۲

هیئت دوچرخه سواری خراسان‌جنوبی از جایگاه سی‌ام به سیزدهم رسید

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: هیئت دوچرخه سواری خراسان‌جنوبی در کشور از جایگاه سی‌ام به سیزدهم رسید.
هیئت دوچرخه سواری خراسان‌جنوبی از جایگاه سی‌ام به سیزدهم رسید
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از مهر، حسن عزیزی ظهر شنبه در مجمع عمومی انتخابات رئیس هیئت دوچرخه‌سواری خراسان‌جنوبی اظهارکرد: یکی از راهکارهای توسعه ورزش همگانی ترویج دوچرخه‌سواری در بین عموم شهروندان است.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: اعتقاد بر این است که ترویج ورزش همگانی در بین مردم جز با تغییر سبک زندگی محقق نمی‌شود.

عزیزی ادامه داد: در خراسان‌جنوبی که متأسفانه گریبان‌گیر حوادث و سوانح تلخ جاده‌ای و ترافیکی هستیم، رونق دوچرخه سواری می‌تواند به کاهش این سوانح مرگبار در بین هم استانی‌های عزیز و در خراسان‌جنوبی کمک کند.

وی افزود: در طول پنج سال گذشته هیأت دوچرخه‌سواری خراسان‌جنوبی از رتبه سی‌ام در کشور به رتبه ۱۳ ارتقاء یافته است که باید در ادامه نیز با تلاش و کوشش بیشتر در راستای بهبود وضعیت و ارتقاء شرایط بکوشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی گفت: با جرأت می‌توان گفت در خراسان‌جنوبی بستر لازم برای میزبانی رقابت‌های کشوری دوچرخه‌سواری به ویژه در رشته تریال وجود دارد.

عزیزی با اشاره به اینکه با ترویج دوچرخه‌سواری بیرجند همچنان به عنوان پاک‌ترین شهر باقی می‌ماند، اظهار کرد: تلاش ما بر این است که دوچرخه‌سواری بانوان با رعایت موازین شرعی در خراسان‌جنوبی گسترش یابد.

انتهای پیام/4
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۳۷۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , دوچرخه‌سواری , ترافیک