دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۳

ایدرو و ایمیدرو در نهبندان سرمایه‌گذاری می‌‌کنند

استاندار خراسان جنوبی بر جذب و ترغیب سرمایه‌گذاران بومی و غیر بومی در شهرستان نهبندان تاکید کرد و از سفر مدیران ایدرو و ایمیدرو طی روزهای آتی جهت بررسی میدانی و مذاکره در خصوص انجام سرمایه‌گذاری در شهرستان نهبندان خبر داد.
ایدرو و ایمیدرو در نهبندان سرمایه‌گذاری می‌‌کنند
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمدصادق معتمدیان شامگاه یکشنبه در جلسه ستاد توسعه شهرستان نهبندان که با هدف میزان پیشرفت فعالیت ها و ارزیابی اقدامات برگزار شد، اظهار کرد: طبق اطلاعات و آمارهای اداره کل راه و شهرسازی استان طی سال جاری میزان جذب اعتبارات و پیشرفت در پروژه های راه سازی در استان نسبت به سال قبل 4 برابر افزایش یافته است.

وی با اشاره به ارزشمند بودن سفر سال های پیش مقام معظم رهبری و دستور صدور سند توسعه شهرستان نهبندان، افزود: با گذشت قریب 14 سال از سفر مقام معظم رهبری به این شهرستان و علی رغم  تهیه سند توسعه آن، متاسفانه طی سال های گذشته اقدام شایع و ملموسی در خصوص رفع محرومیت از این شهرستان انجام نگرفته است.

استاندار خراسان جنوبی تاکید کرد: در این راستا ضرورت دارد که مدیران استانی و شهرستان به اجرایی شدن سند توسعه شهرستان توجه ویژه ای داشته باشند.

معتمدیان بیان کرد: حرکت در مسیر توسعه شهرستان نهبندان که از مطالبات گذشته  مقام معظم رهبری است، اکنون برای ما یک تکلیف شرعی است و باید مدیران شهرستان به ویژه فرماندار شهرستان با رایزنی، پیگیری، جذب اعتبارات، هم افزایی و هماهنگی با سایر دستگاه های اجرایی تخصصی و بر پایه برنامه های اجرایی مشخص و  پروژه محوری حرکت کنند.

وی بر جذب و ترغیب سرمایه‌گذاران بومی و غیر بومی در شهرستان نهبندان تاکید کرد و از سفر مدیران ایدرو و ایمیدرو طی روزهای آتی جهت بررسی میدانی و مذاکره در خصوص انجام سرمایه‌گذاری در شهرستان نهبندان خبر داد.

بیکی، فرماندار نهبندان نیز گزارشی از وضعیت و میزان پیشرفت اقدامات و سند توسعه شهرستان بیان کرد، سپس مدیران دستگاه های تخصصی از جمله راه و شهرسازی، میراث فرهنگی و گردشگری، جهاد سازندگی، صنعت، معدن و تجارت، بنیاد مسکن و غیره گزارشی از اقدامات اجرایی و برنامه های پیش روی  مجموعه خود در راستای اجرای سند توسعه شهرستان نهبندان را ارائه کردند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۴۶۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سرمایه‌گذاری , نهبندان , ایمیدرو