سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۸

برپایی نمایشگاه کتاب در خراسان‌جنوبی/ 19 آبان؛ آخرین مهلت ثبت‌نام ناشران و کتابفروشان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی از برپایی سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان از سوم لغایت هشتم آذرماه در بیرجند خبر داد.
برپایی نمایشگاه کتاب در خراسان‌جنوبی/ 19 آبان؛ آخرین مهلت ثبت‌نام ناشران و کتابفروشان
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از فارس، ناصر نبی‌زاده با اشاره به 24 آبان روز کتاب و کتابخوانی، اظهار داشت: از 24 آبان لغایت یک آذر به‌عنوان هفته کتاب نامگذاری شده که طی این هفته برنامه‌های مختلفی برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی برگزار می‌شود.
وی برپایی نمایشگاه کتاب را از برنامه‌های هفته کتاب در استان ذکر کرد و بیان داشت: سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب خراسان‌جنوبی با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و ایجاد شرایط مناسب برای دسترسی هرچه بهتر دانشجویان، دانش‌آموزان و مردم به کتاب برگزار می‌شود.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان از سوم تا هشتم آذر در محل نمایشگاه‌های دائمی بیرجند برگزار خواهد شد، افزود: کتاب‌های ارائه شده در این نمایشگاه با تخفیف 30 درصدی از طریق اختصاص یارانه به علاقه‌مندان حوزه کتاب و کتابخوانی ارائه خواهد شد.
نبی‌زاده 19 آبان را آخرین مهلت ثبت‌نام ناشران و کتابفروشان در سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان اعلام کرد و افزود: ناشران، کتابفروشی‌ها و نمایندگی‌های انتشارات متقاضی شرکت در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان فقط از 11 تا 19 آبان برای ثبت‌نام در این نمایشگاه مهلت دارند.
وی با تأکید بر اینکه امسال کتابفروشی‌ها  باید در قالب نمایندگی ناشر در سایت ثبت‌نام کنند، در غیر این صورت امکان حضور در نمایشگاه را نخواهند داشت، خاطرنشان کرد: ناشران، کتابفروشی‌ها و نمایندگی‌های انتشارات متقاضی شرکت در این نمایشگاه می‌توانند با مراجعه به سایت www.icf.ir ( مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران) برای ثبت‌نام اقدام کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۵۹۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , نمایشگاه , کتاب