يکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۳

پست مشاور جوانان در تشکیلات سازمانی دیده شود

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی گفت: باید پست مشاور جوانان در تشکیلات سازمانی دیده شود تا این مشاوران بتوانند مطالبات جوانان را بهتر پیگیری کنند.
پست مشاور جوانان در تشکیلات سازمانی دیده شود
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از مهر، نفیسه نخعی ظهر یکشنبه در دیدار صمیمی هیئت های ورزشی و سمن های خراسان جنوبی با معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: باید برنامه ریزی ای از سوی وزارت ورزش و جوانان انجام شود تا در هر فصلی خراسان جنوبی در یک رشته میزبان رویدادهای ورزشی باشد.
وی با اشاره به اختصاص ۰.۲۷ درصد از مالیات بر ارزش افزوده به ورزش بانوان، گفت: باید از این محل اعتباراتی برای ایجاد زیرساخت های ورزشی برای بانوان در پارک های سطح شهر و یا یک پارک مختص بانوان اختصاص یابد.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی همچنین به اجرای طرح ساختار قامتی توسط وزارت ورزش و جوانان اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه در خراسان جنوبی ضعف قامتی وجود دارد باید خراسان جنوبی در این طرح به صورت ویژه دیده شود.
نخعی از نبود مشاور امور بانوان در دستگاه ها انتقاد کرد و گفت: در شرایطی که دولت به حضور بانوان در عرصه های مختلف تأکید کرده اما حتی مشاور بانوان در هیچ چارتی از ادارات دیده نشده است.
وی اضافه کرد: همچنین باید پست مشاور جوانان در تشکیلات سازمانی دیده شود تا این مشاوران بتوانند مطالبات جوانان را بهتر پیگیری کنند.

هیئت های ورزشی استان سالن تخصصی ندارند
رئیس هیئت کشتی خراسان جنوبی نیز در این جلسه از عدم جذب قهرمانان ورزشی در سیستم دولتی انتقاد کرد و گفت: بیشتر ورزشکاران استان با وجود اینکه سال ها در زمینه ورزش فعالیت کرده اند اما بیکار هستند.
عباس سروری با اشاره به اینکه طبق قانون قهرمانان ملی و جهانی در استخدامی ها دارای سهمیه هستند، بیان کرد: از این رو باید سهمیه استخدامی برای فعالان حوزه ورزش استان در نظر گرفته شود.
وی، خواستار کمک به هیئت های ورزشی استان شد و گفت: اگر نگاه ویژه ای به هیئت های ورزشی استان های کم برخوردار شود به طور حتم موفقیت های خوبی در حوزه قهرمانی خواهند داشت.
رئیس هیئت کشتی خراسان جنوبی با بیان اینکه در حال حاضر بیشتر هیئت های ورزشی استان سالن تخصصی ندارند، عنوان داشت: اگر به هیئت های ورزشی در این زمینه نیز کمک شود به توسعه ورزش قهرمانی استان کمک خواهد کرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۶۵۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , ورزش , سمن‌