يکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۴

۴۰۰یادواره شهدای بسیج در خراسان جنوبی برگزار می‌شود

معاون سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی از برگزاری ۴۰۰ یادواره شهدای بسیج طی هفته بسیج در استان خبر داد.
۴۰۰یادواره شهدای بسیج در خراسان جنوبی برگزار می‌شود
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از مهر، سرهنگ حمیدرضا برات‌زاده صبح یکشنبه در همایش فرماندهان سپاه انصارالرضا(ع) با اشاره به جشن چهل ساله بسیج بیان کرد: در جشن چهل ساله بسیج می طلبد همه با تشکیل گروه های اندیشه ورز عملکرد بسیج را به نمایش بگذاریم.
وی خواستار نمایش قدرت بسیج در حفظ و تداوم انقلاب، ارتقا آگاهی جامعه از خدمات بسیج در عرصه های مختلف و تبیین نقش بسیج در گام دوم انقلاب شد و افزود: توجه به گفتمان امامین انقلاب، تبیین دستاوردهای چهل ساله در تحقق اهداف انقلاب و تاکید بر ساحت فرهنگ ایثار و مقاومت باید مورد توجه باشد. 
سرهنگ برات زاده همچنین خواستار پرهیز از فعالیت ها و تولیدات تشریفاتی در نمایش عملکرد بسیج شد و افزود: طی هفته بسیج تشکیل ستادهای گرامیداشت در پایگاه ها مورد توجه قرار گیرد.
معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی اظهار کرد: دیدار با ائمه جمعه، عطر افشانی گلزار شهدا و اعزام گروه های جهادی یک و دو روزه برای ساخت خانه مسکن محرومین از جمله برنامه های پیش بینی شده در هفته بسیج است.
وی از برگزاری ۴۰۰ مراسم یادواره شهدای بسیج در ۴۰۰ پایگاه استان خبر داد و افزود: برگزاری یادواره های شهدا انسجام بخش و تحول آفرین است.
سرهنگ برات زاده بیان کرد: اجرای گشت های رضویون، برگزاری نمایشگاه، برپایی ایستگاه های سلامت، برپایی ایستگاه صلواتی و پذیرایی و برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی از دیگر برنامه های پیش بینی شده است.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۶۶۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , هفته وحدت , سپاه