يکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۴
نماینده مردم بیرجند در مجلس:

مشکل فساد در کشور ریشه‌ای ‌برطرف شود

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: باید مشکل فساد در کشور ریشه‌ای ‌برطرف شود و نباید در جامعه اسلامی مفسدان اقتصادی احساس امنیت کنند.
مشکل فساد در کشور ریشه‌ای ‌برطرف شود
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی اظهار داشت: حجت‌الاسلام رئیسی تاکنون در قوه قضائیه اقدامات موثری انجام داده که این اقدامات انقلابی جای تشکر و قدردانی دارد.
وی گفت: وجود مفسد اقتصادی در جامعه یک درد محسوب می‌شود و باید با مفسدان اقتصادی برخورد جدی صورت گیرد که امیدواریم شرایطی به‌وجود آید تا هیچ مفسد اقتصادی در جامعه اسلامی احساس امنیت نکند.
عبادی با اشاره به امر به معروف و نهی از منکر در کشور تصریح کرد: امروز بسیاری از افراد امر به معروف و نهی از منکر را در حجاب و عفاف می‌بییند در حالی که باید تمام موضوعات دیده شود.
وی ادامه داد: حجاب و عفاف یکی از خوبی‌ها بوده که باید هم امر به معروف و نهی از منکر شود اما مهم‌تر از آن این است که اگر مسئول دزد و خائن به نظام و بیت المال باشد باید امر به معروف و نهی از منکر شود.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، مشکل کمبود آب را یکی از اصلی‌ترین مشکلات روستاها دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به پیگیری‌های انجام شده دولت در تلاش برای انتقال آب از دریای عمان استان‌های شرقی کشور است.

مصرف آب در استان مدیریت شود
عبادی اظهار داشت: این انتقال آب از دریای عمان به استان نیز برای مصارف آشامیدنی و صنعتی است و مصرف کشاورزی نخواهد داشت چرا که آب بسیار گران است.
وی افزود: باید از قطره قطره آب نهایت استفاده شود و این آب که به سختی تامین می‌شود را باید قدردان باشیم. با آبیاری قطره‌ای می‌توان تا حدودی از مشکلات کمبود آب بخش کشاورزی پیشگیری کرد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جابه‌جایی تیرهای برق مزاحم در برخی خیابان‌ها گفت: طبق مصوبه‌ای که در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده دولت موظف شده تمام تیرهای برق که در وسط معابر و خیابان‌ها رها شده را رایگان جابه‌جا کند.
عبادی بیان کرد: جای سوال است که چرا تاکنون این مصوبه در بسیاری از خیابان‌های استان اجرا نشده و بسیاری از مناطق و به ویژه روستاها دچار این مشکل است.
وی عنوان کرد: دولت موظف است جابه‌جایی تیرهای برق را رایگان برای مردم انجام دهد و شرکت برق نیز نباید پولی را از مردم بابت جابه‌جایی تیرهای برق دریافت کند.

به‌زودی صدای سوت قطار را در خراسان جنوبی شنیده می‌شود
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به راه‌آهن استان گفت: برای اجرای پروژه راه‌آهن نیز تهدید به استعفا کردیم و امروز شاهد آن هستیم که پروژه بزرگ راه‌آهن در حال اجرا است و به‌زودی نیز صدای قطار در خراسان جنوبی شنیده می‌شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۶۷۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , قوه قضائیه