شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۴
مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی خراسان‌جنوبی:

نظارت بر بازار تشدید می‌شود/ تاکنون هیچ تخلفی گزارش نشده‌است

مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی خراسان‌جنوبی از تشدید نظارت بر بازار خبرداد و گفت: تاکنون هیچ تخلفی گزارش نشده‌است.
نظارت بر بازار تشدید می‌شود/ تاکنون هیچ تخلفی گزارش نشده‌است
 
محمدحسین اشرفی، مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی خراسان‌جنوبی در گفتگو با خبرنگار خراسان‌تایم اظهارداشت: سازمان‌ تعزیرات حکومتی، معاونت بازرسی و حمایت از مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت و بسیج اصناف جزو دستگاه‌های متولی نظارت بر بازار بوده که در بحث تشدید اقدامات نظارتی بر کنترل بازار فعالیت می‌کنند. در این راستا، گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی با سایر دستگاه‌های مربوطه در بحث نظارت بر بازار همکاری می‌نماید.

وی درخصوص نحوه نظارت بر بازار اظهارداشت: بازرسی‌ها به صورت موردی انجام می‌گیرد به اینصورت که تیم بازرسی به واحدهای صنفی مراجعه کرده و بر درج قیمت‌ها بر روی کالا و در معرض دید بودن آن و همچنین امتناع از ارائه کالا به مشتری نظارت کرده و درصورت مشاهده هرگونه تخلف، برای متخلفین پرونده تشکیل شده و برخورد جدی صورت خواهدگرفت.

وی ادامه داد: شهروندان می‌توانند درصورت مشاهده گرانفروشی، عدم ارائه کالا و یا قیمت‌گذاری غیرواقعی بر کالاها، مراتب را به سامانه ثبت تخلفات 135 سازمان تعزیرات حکومتی و یا 124 سازمان صنعت، معدن و تجارت اطلاع دهند.

مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی خراسان‌جنوبی یادآور شد: به لحاظ وجود کالا در بازار هیچگونه کمبودی نداریم، ذخیره کالاهای اساسی در انبارهای استان نیز در وضعیت مطلوب قراردارد و تا این لحظه مشکل خاصی از نظر احتکار و کمبود کالا گزارش نشده‌است.

وی خاطرنشان کرد: به مردم اطمینان می‌دهیم که در کنار قوای سه‌گانه، ما نیز به عنوان مدافع حقوق آنان پیگیر هستیم و با تشدید نظارت‌ها بر بازار، مانع سوءاستفاده عده‌ای سودجو خواهیم‌شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۷۱۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تعزیرات حکومتی , خراسان جنوبی , بنزین , گرانی