شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۰

خبرهای خوش برای تئاتر خراسان جنوبی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از تهیه برنامه‌ای مدون برای آموزش تئاتر به هنرمندان استان، گفت: رسیدگی به موضوع تجهیز، بازسازی و ساخت سالن‌های نمایش استان در دستور کار این اداره‌کل قرار گکرفته است.
خبرهای خوش برای تئاتر خراسان جنوبی
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، ناصر نبی‌زاده، در مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره تئاتر خراسان جنوبی اظهار کرد: باید مشتاقانه به تماشای تئاتر نشست و هنرمندان تئاتر را ارج نهاد.
وی با بیان اینکه سالن نمایشی در قاین و سالن دیگری در طبس در مراحل پایانی ساخت قرار داشته که امیدواریم تا پایان سال جاری به بهره‌برداری برسند، افزود: امیدواریم تا سال آینده ساخت سالن نمایش نهبندان به پایان برسد.
به گزارش ایسنا، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: تئاتر هنری خلاق و کوششی هنرمندانه برای بیان دغدغه مردم و تلاشی خلاقانه برای بیان کاستی ‌ا است که هنرمندان تئاتر این دغدغه را متکی بر فرهنگ این مرز و بوم به نحوی هنرمندانه فراروی جامعه قرار می‌دهند.
نبی‌زاده با اشاره به تعمیر، تجهیز و ساخت دو سالن نمایش در بیرجند، یادآور شد: توانمندی اقتصادی هنر نمایش از دیگر برنامه‌های این اداره‌کل‌ است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۷۲۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , جشنواره , تئاتر