چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۴

آماده‌باش ۶۸ تیم امدادی و عملیاتی در خراسان‌جنوبی

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان‌جنوبی از آماده‌باش 68 تیم امدادی و عملیاتی راهداری تا ظهر جمعه در خراسان‌جنوبی خبر داد.
آماده‌باش ۶۸ تیم امدادی و عملیاتی در خراسان‌جنوبی
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از فارس، ابوالحسن میرجلیلی اظهار داشت: به‌منظور کاهش خطرات ناشی از بارندگی‌ها، بارش برف و یخبندان ۶۸ تیم عملیاتی و امدادی راهداری تا ظهر جمعه در خراسان‌جنوبی در آماده‌باش کامل قرار دارند.
وی با بیان اینکه این تیم‌ها با اولویت تیم‌های راهداری برای  کاهش خطرهای احتمالی ناشی از بارندگی‌ها، بارش برف و وقوع یخبندان در حالت آماده‌باش هستند، بیان داشت: در پی اطلاعیه‌های هواشناسی مبنی بر کاهش محسوس دمای هوا و وقوع یخبندان، کشاورزان نسبت به جمع‌آوری محصولات قابل برداشت خود اقدام کنند.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان‌جنوبی از مرغداران، گلخانه‌داران و دامداران خواست تا نسبت به تأمین سوخت و سلامت تأسیسات گرمایشی واحدها اطمینان حاصل و از رانندگان نیز خواست به سبب پیش‌ِبینی بارش برف در گردنه‌ها، وسایل ایمنی و زنجیر چرخ به‌همراه داشته باشند.
میرجلیلی با اشاره به اینکه طی ۱۰ سال گذشته افراد فوت‌شده بر اثر سیلاب تنها به‌دلیل بی‌احتیاطی جان خود را از دست داده‌اند، افزود: طبق سنوات گذشته باران‌های رگباری را در استان خواهیم داشت و از مردم خواستاریم در هنگام بروز رواناب و سیلاب از توقف در مسیر رودخانه‌ها و عبور از بستر آن خودداری کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۷۲۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , بارندگی