چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۰

تلاش دشمنان ناشی از شناخت ناکافی نسبت به مردم ایران است

فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی با بیان اینکه تلاش مذبوحانه دشمنان قطعا از شناخت ناکافی و غیرکارشناسی است که نسبت به مردم ایران دارند، گفت: حضرت امام خمینی(ره) با رشادت و شجاعت توانستند در شکوفایی و به ثمررساندن انقلاب اسلامی موثر باشند.
تلاش دشمنان ناشی از شناخت ناکافی نسبت به مردم ایران است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، سردارمجید شجاع، در نشست تخصصی ناجا در جامعه اسلامی براساس منظومه فکری مقام معظم رهبری اظهارکرد: تا امروز که بیش از ۴۰ سال از انقلاب اسلامی گذشته است، این نظام وقایع مهمی را پشت سر گذاشته است.

وی افزود: در این سال‌ها تمام عزم دشمنان بر این بوده که به نظام اسلامی با انواع و اقسام تهدیدات و اقدامات صدمه وارد کنند.

فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه اقتصادی و ترور و اقدامات کور امنیتی دشمنان، تصریح کرد: علت این اقدامات دشمنان این بود که مجموعه‌ای به نام جمهوری اسلامی به وجود آمد که در مقابل استکبار ایستاد.

شجاع با تاکید بر نقش بر آب شدن اقدامات دشمنان، اظهار کرد: امروز تمام منطقه در اختیار جمهوری اسلامی است و براساس منظومه فکری حضرت امام خمینی(ره) تا به اینجا رسیدیم که دشمنان نه تنها نتوانستند کاری از پیش ببرند بلکه شاهد پیشرفت‌های نظام بوده‌ایم.

فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب، خاطرنشان کرد: بر طبق این بیانیه، وظایفی بر عهده مردم، مسئولان و سازمان‌های منتخب از باب تخصصی ترسیم شده که در این راستا نیروی انتظامی اقدامات موثری در راستای تبدیل شدن به پلیس تراز انقلاب اسلامی انجام داده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۷۳۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , بیانیه گام دوم انقلاب , نیروی انتظامی