پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۰

نرخ آموزش رانندگی افزایش نداشته است

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خراسان جنوبی گفت: نرخ خدمات آموزش رانندگی در هیچ آموزشگاهی افزایش نداشته و هرگونه افزایش قیمت تخلف است.
نرخ آموزش رانندگی افزایش نداشته است
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، سرهنگ علیرضا عباسی روز پنجشنبه افزود: قبل از مصوبه اصلاح قیمت بنزین، افزایش قیمتی برای آموزشگاه‌های رانندگی لحاظ شده بود که ابلاغ نشده و هیچ آموزشگاهی حق افزایش قیمت را ندارد.

وی با اشاره به سهمیه‌بنزین خودروهای آموزش رانندگی اظهار داشت: سهمیه‌ای در نظر گرفته شده که ابلاغ نشده و به صورت سوخت نخواهد بود و احتمالا در قالب یارانه به هر کارت سوخت خودرو تعلق گیرد.

رئیس پلیس راهور خراسان جنوبی گفت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه افزایش قیمت در آزموشگاه‌های رانندگی به سازمان‌های نظارتی، تعزیرات حکومتی یا راهنمایی و رانندگی اعلام کنند تا برخورد قانونی انجام شود.

وی با اشاره به وجود ۳۰ آموزشگاه رانندگی در استان خراسان جنوبی افزود: این آموزشگاه‌ها در انواع مختلف پایه یک، پایه سه، موتور و ... فعالیت می‌کنند.

سرهنگ عباسی همچنین به صدور ۲۲ هزار و ۱۸۹ جلد گواهینامه در سال گذشته اشاره و اظهار داشت: به طور متوسط روزانه ۳۵ نفر در استان به تعداد رانندگان و تعداد ۲۰ دستگاه وسیله نقلیه جدید به تعداد وسایل نقلیه استان افزوده می‌شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۷۴۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , راهنمایی و رانندگی