پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۵

فروش ۴۵۰ میلیون تومان کتاب در نمایشگاه خراسان جنوبی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از فروش ۴۵۰ میلیون تومان کتاب در سه روز اول سیزدهمین نمایشگاه کتاب استان خبر داد و گفت: در این مدت ۲۵۰ میلیون تومان بن تخفیف کتاب نیز توزیع شده است.
فروش ۴۵۰ میلیون تومان کتاب در نمایشگاه خراسان جنوبی
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، ناصر نبی‌زاده بیان کرد: اولین روز از نمایشگاه استانی کتاب حدود ۱۱۰ میلیون تومان و در دومین روز کاری نمایشگاه نزدیک به ۱۴۰ میلیون تومان کتاب به فروش رفت.
وی بیان کرد: همچنین روز سوم نمایشگاه حدود ۲۰۰ میلیون تومان کتاب توسط علاقه‌مندان خریداری شد.
وی با اشاره به این که سیزدهمین نمایشگاه کتاب خراسان جنوبی تا هشتم آذر برپا است گفت: علاقه‌مندان هر روز از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۲۱:۳۰ و روزهای پنجشنبه و جمعه، ۹ تا ۱۱ صبح می‌توانند از نمایشگاه بازدید کنند. 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی از حضور ۴۶۴ ناشر و نمایندگی نشر در این نمایشگاه خبر داد و افزود: ۲۳۰ غرفه برای حضور ناشران و نمایندگان نشر و ۳۲ غرفه نیز برای برنامه‌های جنبی پیش بینی شده است همچنین از مجموع غرفه‌های کتاب ۳۲ غرفه مربوط به ناشران استان و مابقی نیز برای ناشران و نمایندگان کشوری است.
وی با بیان این که کتاب‌های ارائه شده در این نمایشگاه با حداقل تخفیف ۳۰ درصدی به فروش می‌رسد گفت: ۲۰ درصد این تخفیف‌ها به صورت بن و ۱۰ درصد نیز توسط ناشران تخفیف داده می‌شود.
نبی زاده با اشاره به این که تاکنون ۲۵۰ میلیون تومان بن خریداری شده است اظهار داشت: پیش بینی می‌کنیم تا پایان نمایشگاه ۵۰۰ میلیون تومان بن توزیع شود.
وی همچنین از برگزاری برنامه‌های جنبی متنوع از جمله برگزاری شب فرهنگی شهرستان‌های فردوس، قاینات و خوسف خبر داد و گفت: هفتم آذرماه نیز برنامه شب فرهنگی با حضور دکتر محمود رفیعی و دکتر محمدمهدی ناصح برگزار و از کتاب‌های این نویسندگان با عناوین کوروش نامه، واژه نامچه گویشی و فرهنگی عامه مردم چهکندوک رونمایی خواهد شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۷۸۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , نمایشگاه , کتاب