يکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۶

ثبت‌نام طرح خادم‌یاری رضوی ویژه اصحاب رسانه در خراسان جنوبی آغاز شد

مدیرعامل خانه مطبوعات خراسان جنوبی از آغاز ثبت نام طرح خادم یاری رضوی ویژه اصحاب رسانه خراسان جنوبی خبر داد.
ثبت‌نام طرح خادم‌یاری رضوی ویژه اصحاب رسانه در خراسان جنوبی آغاز شد
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از تسنیم، سمانه سالاری اظهار داشت: تاکنون اصحاب رسانه خراسان جنوبی برای ارائه خدمت به زائران علی بن موسی الرضا(ع) درخواست‌های بسیاری داشتند.
وی افزود: در این راستا با پیگیری خانه مطبوعات خراسان جنوبی و ارائه درخواست به آستان قدس رضوی مبنی بر ثبت نام اصحاب رسانه استان در طرح خادم یاری با اجرای این طرح موافقت شد.
مدیرعامل خانه مطبوعات خراسان جنوبی از آغاز ثبت نام طرح خادم یاری رضوی ویژه اصحاب رسانه خراسان جنوبی خبر داد و گفت: ظرفیت تعیین شده در این طرح 25 نفر است.
سالاری با بیان اینکه با توجه به محدودیت ثبت نام، سهمیه ثبت نام در این طرح برای هر رسانه 2 نفر است یادآور شد: با توجه به درخواست‌های بسیار از سوی متقاضیان، به منظور افزایش ظرفیت، خانه مطبوعات درخواست مجددی به آستان قدس رضوی ارسال کرده است.
وی تصریح کرد: در این راستا خبرنگاران متقاضی شرکت در این طرح می‌توانند تا تاریخ 13 آذرماه با مراجعه به آیدی @khaneh_matbooat_khj در این طرح ثبت نام کنند.
مدیرعامل خانه خراسان جنوبی بیان کرد: متقاضیان می‌توانند به منظور ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه این طرح با شماره تلفن 09120876710 تماس بگیرند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۸۲۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , رسانه , طرح خادم‌یاری رضوی