دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۴

فروش نمایشگاه کتاب به ۱۳ میلیارد ریال رسید/ افزایش ۵۰ درصدی خرید

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه در نمایشگاه کتاب استان یک میلیارد و 380 میلیون تومان کتاب به‌فروش رسید، گفت: کتاب‌های ارائه شده با حداقل تخفیف 30 درصدی به فروش رسید.
فروش نمایشگاه کتاب به ۱۳ میلیارد ریال رسید/ افزایش ۵۰ درصدی خرید
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، ناصر نبی‌زاده اظهار داشت: سیزدهمین نمایشگاه کتاب خراسان‌جنوبی با حضور 464 ناشر و نمایندگی نشر از سوم تا هشتم آذرماه در بیرجند برپا شد.
وی بیان داشت: 230 غرفه برای حضور ناشران و نمایندگان نشر و 32 غرفه نیز برای برنامه‌های جنبی پیش‌بینی شده بود که از مجموع غرفه‌های کتاب 32 غرفه مربوط به ناشران استان و مابقی نیز برای ناشران و نمایندگان کشوری بود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی تبیین کرد: کتاب‌های ارائه شده در سیزدهمین نمایشگاه کتاب خراسان‌جنوبی با حداقل تخفیف 30 درصدی به فروش رسید که 20 درصد این تخفیف‌ها به‌صورت بن و 10 درصد نیز توسط ناشران تخفیف داده می‌شد.
نبی‌زاده با بیان اینکه در نمایشگاه امسال یک میلیارد و 380 میلیون تومان کتاب به‌فروش رسید، مطرح کرد: فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه کتاب خراسان‌جنوبی 50 درصد افزایش داشت.
وی از بازدید 45 هزار نفر از سیزدهمین نمایشگاه کتاب خراسان‌جنوبی خبر داد و گفت: کتب ارائه شده در نمایشگاه شامل موضوعات عمومی، فرهنگ وهنر، علوم پزشکی و فنی مهندسی، کودک و نوجوان، حقوق و خانواده، کمک درسی و زبان انگلیسی برگزار بود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۸۳۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , نمایشگاه کتاب , کتاب