سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۵
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی خبرداد:

رگبار و رعد و برق پراکنده مهمان نیمه غربی خراسان‌جنوبی

کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی از وقوع رگبار پراکنده باران در استان خبر داد و گفت: از امشب به‌تدریج افزایش ابر و رگبار پراکنده باران و گاهی رعد و برق در نیمه غربی استان (فردوس، سرایان، طبس، بشرویه و قاین) پیش بینی می‌شود.
رگبار و رعد و برق پراکنده مهمان نیمه غربی خراسان‌جنوبی
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از فارس، جواد نخعی اظهار داشت: با توجه به الگوهای نقشه هواشناسی و تصاویر ماهواره‌ای، با نفوذ تدریجی امواج ناپایدار و مرطوب به لایه میانی جو منطقه به تدریج افزایش ابر در آسمان استان پیش‌بینی می‌شود.
وی از وقوع رگبار پراکنده باران در استان خبر داد و بیان داشت: از امشب به‌تدریج افزایش ابر و رگبار پراکنده باران و گاهی رعد و برق در نیمه غربی استان (فردوس، سرایان، طبس، بشرویه و قاین) پیش بینی می‌شود.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی همچنین در خصوص ورود سه موج بارشی به کشور و به تبع آن در استان خراسان‌جنوبی، مطرح کرد: براساس برخی از مدل‌های هواشناسی برای روز چهارشنبه و جمعه در خراسان‌جنوبی بارش باران پیش‌بینی می‌شود.
نخعی از کاهش چهار درجه‌ای دمای هوا در روز  چهارشنبه خبر داد و اعلام کرد: در ۲۴ ساعت گذشته شهرستان سربیشه با یک درجه سانتی‌گراد زیر صفر سرد ترین و دهسلم نهبندان با ۲۶ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرم‌ترین شهرها بوده‌اند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۸۴۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خراسان جنوبی , بارندگی‌ , هواشناسی