سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۴

قرارگاه پیشرفت و آبادانی خراسان جنوبی در پنج عرصه فعالیت می‌کند

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی خراسان جنوبی از انعقاد تفاهم نامه بین این قرارگاه و آموزش و پرورش استان خبر داد و گفت: قرارگاه پیشرفت و آبادانی در شش دهستان خراسان جنوبی در پنج عرصه فعالیت می‌کند.
قرارگاه پیشرفت و آبادانی خراسان جنوبی در پنج عرصه فعالیت می‌کند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، مهدی هنری ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه قرارگاه پیشرفت و آبادانی با اداره کل آموزش و پرورش استان اظهار داشت: با توجه به فعالیت قرارگاه پیشرفت و آبادانی در 6 دهستان استان خراسان جنوبی در پنج عرصه فرهنگی، اشتغال، عمران، سلامت و تعلیم و تربیت به صورت همه جانبه و محتوای تولید شده و برنامه‌های عملیاتی در زمینه سلامت و اصلاح سبک زندگی و الگوی تغذیه سالم با استناد به سیاست‌های کلی سلامت ابلاغی مقام معظم رهبری  اجرا شده است.

وی افزود: در جهت برنامه‌های تربیتی ریشه‌ای و بنیادی مبتنی بر ارتباط مؤثر مربیان تربیتی با دانش‌آموز، خانواده و مسجد و در راستای تدوین کتب آموزش پیش دبستانی، تفاهم نامه‌ای بین قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان و اداره کل آموزش  و پرورش منعقد شده است.

جانشین  قرارگاه پیشرفت و آبادانی خراسان جنوبی گفت: در این زمینه با جلسات متعدد برگزار شده با معاونت آموزش ابتدایی و گروه پیش دبستانی آموزش و پرورش و کارگروه سلامت و تعلیم و تربیت قرارگاه، تجربیات میدانی و موفق و محتوایی با هدف ارتقای سطح بهداشت و ایمنی مانند ارائه سبک زندگی و تغذیه سالم با ادبیات کودکانه و تصاویر مبتنی بر غذاهای سالم ارائه و در محتوای کتب لحاظ شده است.

هنری بیان کرد: از ظرفیت تیم‌های اندیش ورزی این کارگروه در قرارگاه برای مشاوره استفاده شده و در قالب این تفاهم نامه کارگاه‌های آموزشی برای مربیان پیش دبستانی با استفاده از ظرفیت کارگروه‌های قرارگاه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۸۵۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , قرارگاه پیشرفت و آبادانی , آموزش و پرورش , خراسان جنوبی