چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۸

نگارخانه استاد مهدی اسماعیلی افتتاح شد/نمایش آثار اساتید خوشنویسی

نگارخانه استاد مهدی اسماعیلی مود افتتاح و آثار اساتید و داوران جشنواره خوشنویسی رضوی در این محل به نمایش گذاشته شد.
نگارخانه استاد مهدی اسماعیلی افتتاح شد/نمایش آثار اساتید خوشنویسی
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از مهر، ناصر نبی‌زاده صبح چهارشنبه در حاشیه افتتاح نمایشگاه آثار اساتید و داوران جشنواره خوشنویسی رضوی در جمع خبرنگاران اظهارکرد: ۳۸ اثر از آثار خوشنویسی و نقاشی- خط اساتید برجسته خوشنویسی ایران در این نمایشگاه در معرض دید علاقمندان گذاشته شده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: همچنین به بهانه اختتامیه جشنواره خوشنویسی رضوی، نمایشگاه آثار برگزیدگان این جشنواره در محل نگارخانه ابوذر با نمایش بالغ بر ۷۰ اثر افتتاح می‌شود.
نبی‌زاده با اشاره به اینکه همزمان با افتتاح نمایشگاه آثار اساتید خوشنویسی، نگارخانه استاد مهدی اسماعیلی مود (محل برگزاری نمایشگاه) نیز افتتاح شد، ادامه‌داد: این نگارخانه از نظر کیفیت نور و سایر امکانات استاندارد است.
وی‌افزود: این نگارخانه به عنوان جزئی از خانه فرهنگ بیرجند از سال ۹۰ تا ۹۸ به اتمام رسیده است، گفت: برای ساخت خود نگارخانه ۲۰۰ میلیون تومان و برای تجهیز آن نیز ۵۰ میلیون تومان هزینه شده است که امیدواریم محل مناسبی برای نمایش آثار هنرمندان باشد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی‌گفت: تکمیل خانه فرهنگ بیرجند نیاز به یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار دارد که هم استانداری و هم وزارت‌خانه قول‌هایی برای تکمیل آن داده‌اند.
نبی‌زاده با اشاره به اینکه امیدواریم نمایشگاه در سال ۱۴۰۰ به اتمام برسد، یادآورشد: تماشاخانه پروفسور کامیابی مسک، نگارخانه استاد مهدی اسماعیلی مود، بخش اداری و کلاس‌های آموزشی از جمله بخش‌های خانه فرهنگ بیرجند است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۸۶۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خوشنویسی , نگارخانه