پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۵

مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان جنوبی معارفه شد

طی مراسمی با حضور مسئولان استانی و کشوری «مهدی دادگر» به عنوان مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان جنوبی معرفی شد.
مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان جنوبی معارفه شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از مهر، طی‌ مراسمی با حضور جمعی از مسئولان استانی و کشوری از زحمات «سید محمد ابراهیم شرکاء» قدردانی و «مهدی دادگر» به عنوان مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان جنوبی معرفی شد. 
محمد ریاحی، مدیرعامل جدید شرکت برق منطقه خراسان در این جلسه بیان کرد: هر آنچه در دست بشر بوده امانت هایی است که باید به درستی به صاحبش بازگردانده شود.
وی مدیریت را امانتی برای مسئولان دانست و افزود: مدیریت به معنای تصمیم گیری بوده که خداوند نسبت به انتخاب های مسئول از وی سوال خواهد کرد.
ریاحی صداقت را ویژگی اصلی یک مدیر خوب و موفق دانست و افزود: جامعه ای به توسعه می رسد که علاوه بر داشتن ثروت، انسان های بزرگ و شریف را احترام کند.
معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیرو هم در این جلسه با بیان اینکه توسعه به عنوان بزرگترین شاخص در توانیرو قرار گرفته است، افزود: برخی استان ها در توسعه متوازن نسبت به استان های مجاور پیشی گرفته اند.
غلامعلی رخشانی مهر افزود: استان هایی مانند خراسان جنوبی که نسبت به دیگر استان ها در شاخص های توسعه عقب هستند، مورد توجه قرار می گیرند. 
معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیرو هوشمند سازی را یکی از شرایط توسعه دانست و افزود: باید زمینه ایجاد مشترک هوشمند فراهم شود.
رخشانی‌مهر از اجرای طرح سیما خبرداد و اظهار کرد: در این طرح شاخص های استراتژیک شرکت را هدف گذاری و پایش می کنیم. 

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۸۸۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , انتصاب , برق