دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۴

واکنش نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به شائبه حمایت ایشان از یک کاندیدای خاص

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در پاسخ به شائبه حمایت ایشان از کاندیدای خاص گفت: مسئله شرکت در انتخابات واجب کفایی است و کسانی که در خود صلاحیت آن را می‌بینند بر آنها لازم است که این مسئولیت را بپذیرند و این توصیه مخصوص فرد خاصی نیست.
واکنش نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به شائبه حمایت ایشان از یک کاندیدای خاص
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، این روزها در جمهوری اسلامی ایران حال و هوای خاصی حاکم است و با ثبت نام کاندیداهای مجلس یازدهم مردم نیز در محافل دوستانه، فامیلی و فضای مجازی خبرهای مربوط به انتخابات و کاندیداها را دنبال می‌کنند که گاها برخی اخبار نادرست و شایعات نیز به چشم می‌خورد که باعث سردرگمی مردم می‌شود.

بهتر است مسئولان و رسانه‌ها در این مورد شفاف سازی کرده و از انتشار اخبار ناصحیح و مغرضانه اجتناب کنند.
آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند نیز در این راستا در پاسخ به شائبه حمایت ایشان از کاندیدای خاص در پیامی برای مردم روشنگری کردند.

در متن پیام آیت‌الله عبادی نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی در پاسخ به سئوالی در زمینه اینکه آیا حاج آقای عبادی از فرد یا افرادی به منظور شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دعوت نموده‌اند آمده است: با همه اشخاصی که از همه‌ شهرستان‌های استان چه تماس گرفته‌اند و یا حضوراً تشریف آورده‌اند یک حرف کلی را مطرح کرده‌ایم و آنهم این است که مسئله شرکت در انتخابات واجب کفایی است و کسانی که در خود صلاحیت آن را می‌بینند بر آنها لازم است که این مسئولیت را بپذیرند.

می‌شنویم برخی افراد از این جمله به عنوان عبارت مخصوص به خود برداشت نموده‌اند که اینگونه نیست و بنده برای همه یک حرف گفته‌ام که مرتبط به تشویق برای اقامه این واجب بوده است و قاعده کلی است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۹۱۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , انتخابات , خراسان جنوبی , مجلس