دوره تربیت مربی آشنایی و انس کودکان با قرآن برگزار می‌شود

18 آذر 1398 ساعت 12:51

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیرجند گفت: دوره تربیت مربی آشنایی و انس کودکان با قرآن در بیرجند برگزار می‌شود.


به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از مهر، حجت‌الاسلام ابوالقاسم‌ لطفی اظهارکرد: دوره تربیت مربی آشنایی و انس کودکان با قرآن از جمله دوره‌های بسیار ارزشمندی است که توسط تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیرجند اظهارکرد: این دوره در راستـای احیای فرهنگ غنی قرآن کریم و همچنین شناسایی نیروهای مستعد و توانمند برای تدریس در کلاس‌های آموزشی قرآن‌کریم برگزار می شود.
لطفی بیان‌کرد: ایجاد زمینه یادگیری در مربیان دوره پیش از دبستان و انتقال مهارت‌های تدریس یکپارچه و نظام‌مند قرآن کریم در مقطع سنی کودکان پیش از دبستان و ارائه آموزه‌های قرآنی بر اساس علاقه و رغبت کودکان از دیگر اهداف اجرای این دوره است.
وی ادامه‌داد: این طرح با همکاری مؤسسه جامعه القرآن‌الکریم بیرجند به مدت ۱۳۰ ساعت آموزش حضوری و غیرحضوری در زمستان۹۸ برگزار خواهد شد.
رئیس تبلیغات اسلامی بیرجند گفت: در این دوره آموزشی تدریس سرفصل‌های متنوع و دقیق با حضور اساتید معتبر کشوری و استانی انجام می‌شود و در پایان دوره پس از برگزاری آزمون‌های کتبی و شفاهی و روش تدریس به قبول شدگان گواهینامه معتبر اعطا خواهد شد.
لطفی یادآور شد: در راستای کار عملی دوره تربیت مربی آشنایی و انس کودکان با قرآن کریم نیز ۴۰ ساعت کارآموزی حداکثر ۳ ماه پس از پایان دوره از شرکت‌کنندگان اخذ خواهد شد.

انتهای پیام/4


کد مطلب: 24924

آدرس مطلب: http://www.KhorasanTime.ir/fa/doc/news/24924/دوره-تربیت-مربی-آشنایی-انس-کودکان-قرآن-برگزار-می-شود

خراسان تایم
  http://www.KhorasanTime.ir