شش فیلم جشنواره مستند ایران در بیرجند اکران می‌شود

20 آذر 1398 ساعت 12:38

معاون امور هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: شش فیلم جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران در بیرجند اکران می‌شود.


به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از مهر، علی‌زمزم اظهارکرد: فیلم‌های سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران(سینما حقیقت) برای اولین بار در بیرجند نیز اکران می‌شود.
معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: در راستای این اتفاق مهم هنری ۶ فیلم مستند برجسته در روزهای ۲۴ و ۲۵  آذر ماه در سینما فردوسی بیرجند اکران می‌شود.
زمزم با بیان اینکه تماشای این فیلم‌ها برای علاقمندان به فیلم‌های مستند رایگان خواهد بود، ادامه‌داد: ظرفیت سینما فردوسی بیرجند ۳۲۰ نفر است و تا این تعداد می‌توانند بدون رزرو قبلی از تماشای فیلم‌ها لذت ببرند.
وی یادآور شد: البته هزینه‌های مرتبط با این اتفاق هنری چون اجاره سینما و سایر مسائل مرتبط با آن توسط فرهنگ و ارشاد تأمین شده است.
معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه هر فیلم تنها یک بار اکران می‌شود، گفت: ۶ فیلمی که در این دو روز اکران می‌شود عروسکان، آشو، روایت رهبری، واکس چه، ۱۳ هزار قدم و بانو عصمت است.
زمزم بیان‌کرد: علاقمندان برای اطلاع از ساعت دقیق اکران هر کدام از فیلم‌ها می‌توانند به سایت فرهنگ و ارشاد اسلامی مراجعه کنند.
گفتنی است سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» از ۱۸ تا ۲۵ آذرماه در پردیس سینمایی چارسو تهران در حال برگزاری است.

انتهای پیام/4


کد مطلب: 24940

آدرس مطلب: http://www.KhorasanTime.ir/fa/doc/news/24940/شش-فیلم-جشنواره-مستند-ایران-بیرجند-اکران-می-شود

خراسان تایم
  http://www.KhorasanTime.ir