يکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۸

جمهوری اسلامی مستضعفان جهان را به صحنه آورد

امام جمعه موقت بیرجند نظام جمهوری اسلامی را سبب انسجام بین همه مؤمنان دانست و گفت: امروز این فرهنگ بزرگ در سطح جهان گسترده شده و مستضعفان جهان به صحنه آمده و در مقابل مستکبران ایستادگی می‌کنند.
جمهوری اسلامی مستضعفان جهان را به صحنه آورد
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام غلامحسین نوفرستی ظهر امروز در مراسم تشییع پیکر شهید «سیدعلی رضوی» با اشاره به اهمیت شهادت، اظهار داشت: کسانی که حین انجام رزمایش و آموزش‌های نظامی به شهادت می‌رسند، مقام آن‌ها از شهید خط مقدم جبهه بالاتر است.
وی بیان داشت: رزمایش‌ها و آموزش‌های نظامی برای افزایش توان رزمی است و استحکام نظامی و توان انجام عملیات گسترده در مقابل دشمن دستور خداوند است.
امام جمعه موقت بیرجند با تأکید بر اینکه اقتدار کشور با انجام رزمایش‌ها به نمایش گذاشته می‌شود، تصریح کرد: رزمایش‌های زمینی و دریایی که در یک منطقه صورت می‌گیرد، موجب ایجاد ترس در دل دشمن می‌شود به همین دلیل دشمن نمی‌تواند هر کاری را که دلش بخواهد در منطقه انجام دهد.
نوفرستی نظام جمهوری اسلامی را سبب انسجام بین همه مؤمنان دانست و عنوان کرد: امروز این فرهنگ بزرگ در سطح جهان گسترده شده و مستضعفان جهان به صحنه آمده و در مقابل مستکبران ایستادگی می‌کنند.
وی جریان نفاق را ستون پنجم دشمن ذکر و مطرح کرد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، ثروت و نفت کشور در اختیار مستکبران بود اما امروزه اجازه نمی‌دهیم ثروت کشور در اختیار مستکبران باشد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۲۴۹۷۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , شهید سیدعلی رضوی , شهادت , خراسان جنوبی